Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Materac Spinalis Ortopedic Materasso
  • Materac Spinalis Ortopedic Materasso
MATERASSO

Materac SPINALIS ORTOPEDIC MATERASSO piankowy

1 575,00 zł
Nowy produkt

Wysoki materac z profilowanych pianek wysokoelastycznych w innowacyjnym pokrowcu do prania.

Rozmiar:
Pokrowce:
Dostępny do 12 dni roboczych
Ilość:

Materac Spinalis Ortopedic zdobył bardzo dużą popularność na rynku słowackim, dlatego do nowej ofercie firma Materasso postanowiła przyłączyć ten model. Materac jest utworzony z kilku profilowanych warstw pianek wysokoelastycznych. Jego rdzeń przypomina kręgosłup człowieka - dzieje się tak dlatego, by materac przyjął naturalne krzywizny ciała. Spinalis Ortopedic jest jednym z wyższych materaców dostępnych na rynku - ma ok. 25 cm wysokości. Posiada także dwie strony o różnych twardościach.

Pianka Nightfly
Pianka Nightfly: wyjątkowa pianka, której produkcja opiera się na bazie wody. Jest to w pełni bezpieczny dla środowiska naturalnego oraz zdrowia człowieka pianka. Na tle innych pianek wyróżnia się doskonałą elastycznością punktową, dzięki czemu ciało podparte jest stabilnie na całej długości. Nightfly to również wysoka odporność i wytrzymałość na odkształcenia i obciążenia.
Pianka Eliocell
Pianka Eliocell: wysoce higieniczna pianka wyróżniająca się doskonałą przewiewnością, która umożliwia swobodny przepływ powietrza wewnątrz materaca. Świetna wentylacja przekłada się na ograniczenie potliwości podczas snu. Skutecznie hamuje również rozwój szkodliwych dla zdrowia alergenów.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 25 CM
Twardość - średni
Spinalis Ortopedic - budowa
Pokrowiec Silver Protect
Pokrowiec Silver Protect: Pokrowiec Silver Protect to produkt idealny dla osób cierpiących na alergie i uczulenia. Tkanina jest jonizowana srebrem, dzięki czemu wykazuje działanie antybakteryjne. Szkodliwe mikroorganizmy i bakterie już po dwóch godzinach są zredukowane nawet o 90%. Innowacyjna warstwa pokrowca zapobiega również powstawaniu pleśni i grzybów. Jonizacja wpływa też korzystnie na redukcję nieprzyjemnych zapachów. Pokrowiec zwiększa higieniczność materaca poprzez wbudowaną taśmę 3D, usprawniającą przepływ powietrza w jego wnętrzu. Produkt jest atestowany i przeszedł szereg testów jakości potwierdzających jego właściwości. Pianka termoelastyczna, znajdująca się w jego wnętrzu, ułatwia właściwe dopasowanie się do ciała użytkownika. Pokrowiec ma wysokość 3 cm i może być prany w 60 st.C.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
25 cm
Gwarancja:
3 lata
Twardość:
średni
Status medyczny:
nie
Producent:
Materasso
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Super!!!

W sumie nie spodziewałam się rewelacji - materac to materac, bez różnicy :) ale ostatecznie stwierdzam, że nie miałam racji ten materac odmienił moje noce :) jest super!

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
MATERASSO