Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Materac Spinalis Ortopedic Materasso
  • Materac Spinalis Ortopedic Materasso
MATERASSO

Materac SPINALIS ORTOPEDIC MATERASSO piankowy

1 335,00 zł
Nowy produkt

Wysoki materac z profilowanych pianek wysokoelastycznych w innowacyjnym pokrowcu do prania.

Rozmiar:
Pokrowce:
Dostępny do 10 dni roboczych
Ilość:

Materac Spinalis Ortopedic zdobył bardzo dużą popularność na rynku słowackim, dlatego do nowej ofercie firma Materasso postanowiła przyłączyć ten model. Materac jest utworzony z kilku profilowanych warstw pianek wysokoelastycznych. Jego rdzeń przypomina kręgosłup człowieka - dzieje się tak dlatego, by materac przyjął naturalne krzywizny ciała. Spinalis Ortopedic jest jednym z wyższych materaców dostępnych na rynku - ma ok. 25 cm wysokości. Posiada także dwie strony o różnych twardościach.

Sprężyny InterActive
Pianka wysokoelastyczna: Jest to udoskonalona pianka charakterystyczna dla materaców o wyższej jakości. Na rynku materaców można spotkać pianki wysokoelastyczne o różnych twardościach i właściwościach. Dzięki zastosowaniu odpowiednich surowców pianki te zyskują nowe parametry np. antyalergiczność, lepszą "oddychalność" czy poprawioną żywotność. Dodatkowo bardzo łatwo dają się wycinać w różne wzory. W ten sposób otrzymujemy wkłady materaców o bardzo różnych właściwościach różniące się między sobą twardością czy komfortem.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 25 CM
Twardość - średni
Spinalis Ortopedic - budowa
Pokrowiec Silver Protect
Pokrowiec Silver Protect: Pokrowiec Silver Protect to produkt idealny dla osób cierpiących na alergie i uczulenia. Tkanina jest jonizowana srebrem, dzięki czemu wykazuje działanie antybakteryjne. Szkodliwe mikroorganizmy i bakterie już po dwóch godzinach są zredukowane nawet o 90%. Innowacyjna warstwa pokrowca zapobiega również powstawaniu pleśni i grzybów. Jonizacja wpływa też korzystnie na redukcję nieprzyjemnych zapachów. Pokrowiec zwiększa higieniczność materaca poprzez wbudowaną taśmę 3D, usprawniającą przepływ powietrza w jego wnętrzu. Produkt jest atestowany i przeszedł szereg testów jakości potwierdzających jego właściwości. Pianka termoelastyczna, znajdująca się w jego wnętrzu, ułatwia właściwe dopasowanie się do ciała użytkownika. Pokrowiec ma wysokość 3 cm i może być prany w 60 st.C.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
25 cm
Twardość:
średni
Status medyczny:
nie
Producent:
Materasso
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Super!!!

W sumie nie spodziewałam się rewelacji - materac to materac, bez różnicy :) ale ostatecznie stwierdzam, że nie miałam racji ten materac odmienił moje noce :) jest super!

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
MATERASSO