Materac Viscostar Materasso
  • Materac Viscostar Materasso
  • Materac Viscostar Materasso
MATERASSO

Materac VISCOSTAR MATERASSO piankowy

1 494,00 zł

Materac piankowy Viscostar z kolekcji Materasso. Odporny na odkształcenia, nadmiar wilgoci oraz zapewniający komfortowy odpoczynek. Materac dostępny w zdejmowanym pokrowcu Algua.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Dostępny do 2-4 tygodni
Ilość:

Solidny materac Viscostar Materasso to perfekcyjna powierzchnia do zdrowego i higienicznego odpoczynku. Składa się on z kilku pianek, które wzajemnie na siebie oddziałują i zapewnią najwyższy poziom komfortu snu czy codziennego relaksu. Materac został wyposażony w 7 stref twardości, dlatego perfekcyjnie dopasowuje się do potrzeb użytkownika. Pianka Soft Touch, umieszczona na samej górze modelu, pod wpływem temperatury, zmienia swój kształt, idealnie dopasowując się do wagi oraz sylwetki osoby śpiącej. Kolejna warstwa to pianka Eliocell Soft, która to z kolei odpowiada za sprężystość oraz elastyczność materaca. Dodatkowo, dzięki właściwościom wentylacyjnym, materiał zapobiega powstawaniu niechcianych roztoczy, kurzu czy innych bakterii. Najwyższą i najbardziej wyróżniającą się warstwą jest pianka Eliocell Hard. To właśnie dzięki jej specjalnym nacięciom, materac posiada kilka obszarów twardości. Całość została umieszczona w jakościowym pokrowcu, który z łatwością można zdjąć i następnie uprać w temperaturze nieprzekraczającej 60 st.C.

Pianka Soft Touch
Pianka Soft Touch: warstwa działająca pod wpływem temperatury ciała użytkownika. Zmieniając swoje ułożenie, perfekcyjnie dopasowuje się do wszystkich krzywizn kręgosłupa oraz całej sylwetki osoby śpiącej. Pianka, zapewniając wrażenie przyjemnego otulenia, wspomaga prawidłowe krążenie krwi, a także sprzyja niepowstawaniu odleżyn.
Pianka Eliocell Soft
Pianka Eliocell Soft: materiał, który dodaje materacowi sprężystości oraz elastyczności. Jest to bardzo trwałe tworzywo, wykazujące cechy wentylacyjne, tym samym dbając o zachowanie odpowiedniej przewiewności w modelu. Takie rozwiązanie zapobiega zagnieżdżaniu się kurzu, roztoczy, a także szkodliwych bakterii.
Pianka Eliocell Hard
Pianka Eliocell Hard: odporne na odkształcenia tworzywo, odpowiedzialne między innymi za utrzymanie właściwej świeżości oraz higieny materaca. Zapewniając aż 7 stref twardości, perfekcyjnie podpiera ciało użytkownika, dbając o wysoki poziom komfortu snu czy odpoczynku.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 21 cm
Twardość - średni
Viscostar - budowa
Pokrowiec
Pokrowiec Algua: wykonany z solidnej tkaniny, odpowiadającej za utrzymanie właściwej wilgoci w materacu. Włókna tkaniny zostały uzupełnione o mikrokapsułki z ekstraktem z alg morskich, aby korzystnie wpływać na kondycję skóry użytkownika. Pokrowiec jest zdejmowany i możliwy do prania w temperaturze maksymalnej 60 st.C.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wysokość:
21 cm
Rodzaj:
piankowy
Gwarancja:
3 lata
Twardość:
średni
Status medyczny:
nie
Producent:
Materasso
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Wysokość:
21 cm
Rodzaj:
piankowy
Gwarancja:
3 lata
Twardość:
średni
Status medyczny:
nie
Producent:
Materasso
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
MATERASSO