Materac Viscogreen Materasso
  • Materac Viscogreen Materasso
MATERASSO

Materac VISCOGREEN MATERASSO piankowy

2 266,00 zł

Naturalny materac Viscogreen Materasso z profilowanym rdzeniem pianki BIOGREEN obłożony pianką VISCOGREEN o właściwościach termoelastycznych.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Twardość:
Pokrowce:
Dostępny od ręki!
Ilość:

Materac Viscogreen jest jednym z naturalnych materacy w ofercie firmy Materasso, który został zbudowany z pianek na bazie oleju rycynowego. Jego rdzeń stanowi wyprofilowana pianka wysokoplastyczna Biogreen o 7 strefach twardości. Obustronnie materac jest obłożony pianką termoelastyczną Viscogreen, dzięki której świetnie dopasowuje się do ciała i prawidłowo podpiera kręgosłup. Zastosowanie naturalnych materiałów wewnątrz materaca sprawia, że wytwarza przyjemny i kojący mikroklimat, a użyte pianki są nieszkodliwe dla człowieka. Materac Viscogreen jest dostępny w pokrowcu Greentex, który jest dodatkowo pikowany pianką termoelastyczną dla zwiększenia komfortu i dokładniejszego dopasowania się do ciała.

Pianka Biogreen
Pianka Biogreen: To pianka wytworzona na bazie oleju rycynowego. Surowce, z których powstał materiał wymagają stosowania bardzo mocnych stabilizatorów, przez co pianka ta jest znacznie odporniejsza na odkształcenia oraz utlenianie się - nie traci swoich właściwości nawet po wielu latach użytkowania. Pianka Biogreen jest delikatnie nasączona olejkiem aloesowym, który nadaje lekki i przyjemny aromat. Ma także działanie antyalergiczne. To wszystko sprawia, że materace utworzone na bazie pianki Biogreen wprowadzają kojący mikroklimat do sypialni.
Pianka Viscogreen
Pianka Viscogreen: Jest to autorska pianka firmy Materasso. Podobnie jak pianka Biogreen ta również powstała na bazie oleju rycynowego. Pianka Viscogreen jest "zielonym odpowiednikiem" pianek termoelastycznych innych producentów. Ma jednak większą gęstość oraz szybszy sposób pracy. Dzięki temu do materacy z pianką Viscogreen nie trzeba się tak długo przyzwyczajać.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 19 CM
Twardość - średni
Viscogreen - budowa
Pokrowiec Greentex
Pokrowiec Greentex: Viscogreen występuje w wysokiej jakości pokrowcu Greentex. Tkanina ta została wyróżniona nagrodą INTERZUM AWARD jako inteligentny materiał. Naturalny materiał jest przyjazny środowisku. Posiada specjalne probiotyki skutecznie chroniące materac przed alergenami czy bakteriami. Ponadto posiada dodatkową warstwę pianki termoelastycznej, która poprawia dopasowanie się do ciała i maksymalnie redukuje naciski towarzyszące podczas spania. Pokrowiec nadaje się do prania wodnego w temperaturze do 30 st.C.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wysokość:
19 cm
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
piankowy
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
średni
Status medyczny:
tak
Producent:
Materasso
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Wysokość:
19 cm
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
piankowy
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
średni
Status medyczny:
tak
Producent:
Materasso
MATERASSO