Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Materac Modulia Aero Sembella
  • Materac Modulia Aero Sembella
SEMBELLA

Materac MODULIA AERO SEMBELLA piankowy

1 527,00 zł

Wysokiej jakości materac piankowy Modulia Aero w zdejmowanym pokrowcu.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Dostępny do 4 tygodni
Ilość:

Piankowy materac Modulia Aero idealnie podpiera całe ciało człowieka podczas odpoczynku, tym samym zapewniając najwyższy poziom komfortu użytkowania. Materac ma aż 7 stref twardości, dlatego idealnie dopasowuje się do sylwetki, gwarantując prawidłowy i zdrowy sen. W materacu zastosowano jakościową piankę Sensipur®, która dzięki właściwościom termoelastycznym perfekcyjnie odwzorowuje kształt sylwetki użytkownika, przyjemnie ją otulając. Środkowa warstwa materaca, jaką jest pianka poliuretanowa z otworami wentylującymi, korzystnie wpływa na zachowanie odpowiedniego poziomu wilgoci. Dzięki takiemu rozwiązaniu w materacu nie zagnieżdżają się kurz, roztocze oraz inne niechciane drobnoustroje. Dodatkowo ochronny pokrowiec materaca jest zdejmowany, dlatego z łatwością można prać go w pralce, w maksymalnej temperaturze 60 st.C. Zarówno materac, jak i pokrowiec są przyjazne alergikom, z tego względu świetnie sprawdzą się u osób z dolegliwościami zdrowotnymi oraz w pokojach starszych dzieci.

Pianka poliuretanowa
Pianka poliuretanowa: w materacu zastosowano wysoką warstwę pianki poliuretanowej z otworami, aby jak najbardziej zwiększyć poziom odpowiedniej cyrkulacji powietrza wewnątrz. Dzięki temu kurz, roztocze oraz inne drobnoustroje nie zagnieżdżają się. Pianka ma właściwości antyalergiczne.
Pianka Sensipur
Pianka Sensipur®: termoelastyczna pianka, która pod wpływem ciepła idealnie dopasowuje się do sylwetki użytkownika materaca. Dzięki temu stanowi odpowiednie podparcie kręgosłupa podczas długotrwałego odpoczynku czy snu. Pianka zapewnia zdrowy i wygodny sen, tym samym dodając energii na kolejny dzień.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 21 CM
Twardość - średni
Modulia Aero - budowa
Pokrowiec
Pokrowiec: zdejmowany model pokrowca umożliwia zachowanie go w jak najlepszej czystości. Pokrowiec wyposażono w solidny rozpinany zamek, dlatego z łatwością zmieści się w pralce. Pokrowiec można prać w temperaturze nieprzekraczającej 60 st. C. Poprzez przyjemną w dotyku fakturę, pokrowiec zapewnia najwyższy poziom higieny snu.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Rodzaj:
piankowy
Gwarancja:
5 lat
Twardość:
średni
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Status medyczny:
nie
Producent:
Sembella
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od zweryfikowanych kupujących.
SEMBELLA