Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Materac Vitale Rilassante Magniflex piankowy
  • Materac Vitale Rilassante Magniflex piankowy
  • Materac Vitale Rilassante Magniflex piankowy
  • Materac Vitale Rilassante Magniflex piankowy
  • Materac Vitale Rilassante Magniflex piankowy
  • Pokrowiec materaca Vitale Rilassante Magniflex piankowy
MAGNIFLEX

Materac VITALE RILASSANTE MAGNIFLEX piankowy

1 945,00 zł

Materac Vitale Rilassante o właściwościach medycznych z specjalną powłoką z włókna srebrnego.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Dostępny do 6 tygodni
Ilość:

Piankowy materac Vitale Rilassante to produkt medyczny pierwszej kategorii o średnim poziomie twardości, który będzie optymalny nie tylko dla dorosłych, ale również dla dzieci. Dzięki obecności w konstrukcji warstwy zimnej pianki Elioform materac zapewnia sztywne podparcie ortopedyczne dla kręgosłupa, co jest bardzo istotne dla jakości snu. Materac posiada również warstwę termoelastycznej pianki Memoform, która doskonale odwzorowuje kształt ciała, dzięki czemu w żadnym miejscu go nie uciska i nie przyczynia się do powstawania bolesnych odleżyn. Zdejmowana powłoka tego materaca posiada taśmę wentylacyjną 3D, dzięki czemu materac jest doskonale wietrzony. Powłoka ta wykonana jest z połączenia poliestru i włókna srebrnego, co sprawia, że wykazuje działanie antyalergiczne oraz antybakteryjne.

Pianka Elioform
Pianka Elioform: sztywna pianka opatentowana przez producenta Magniflex. Zapewnia trwałość i stabilność kształtu materaca. Pianka oddycha, zapewniając swobodny przepływ do pozostałych warstw materaca. Pochłania i odparowuje wilgoć, dzięki czemu tworzy wysoce higieniczne środowisko snu, wolne od alergenów.
Pianka Memoform
Pianka Memoform: jedna z opatentowanych pianek Magniflex. Materiał termoplastyczny reaguje na nacisk i temperaturę ciała, dzięki czemu doskonale powierzchnia materaca idealnie dopasowuje się do sylwetki użytkownika. Pianka wpływa na szybszą i efektywniejszą regenerację organizmu.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 18 CM
Twardość - średni-miekki
Materac Vitale Rilassante Magniflex - budowa
Pokrowiec
Pokrowiec: wysoce higieniczny pokrowiec o właściwościach antyalergicznych i antybakteryjnych. Srebrne włókna w tkaninie zapewniają ochronę przed namnażaniem i gromadzeniem alergenów. Pokrowiec jest w pełni bezpieczny dla osób z alergiami, sprawdzi się również w sypialniach dziecięcych. Należy go prać w temperaturze do 30 st.C.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
18 cm
Gwarancja:
8 lat
Twardość:
średni/twardy
Informacje dodatkowe:
dla par
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Informacje dodatkowe:
do stelaży regulowanych
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Status medyczny:
tak
Producent:
Magniflex
MAGNIFLEX