Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
MAGNIFLEX

Materac VITALE ORTOPEDICO MAGNIFLEX piankowy

1 245,00 zł

Ortopedyczny materac Vitale Ortopedico w pokrowcu o działaniu antybakteryjnym i antyalergicznym.

Rozmiar:
Dostępny do 6 tygodni
Ilość:

Piankowy materac Vitale Ortopedico to bardzo solidne podparcie dla kręgosłupa i mięśni pleców, przy jednoczesnym wystarczającym komforcie wypoczynku. Jest to wysokojakościowy materac podstawowej klasy o wysokim stopniu twardości, który będzie odpowiedni zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Ten materac ortopedyczny wykonany jest z warstwy zimnej pianki Elioform o grubości 16 cm. Pianka ta wyróżnia się dobrymi właściwościami ortopedycznymi. Materac Vitale Ortopedico posiada atrakcyjną wizualnie powłokę, która może być zdejmowana do prania w temperaturze 30°C, co ułatwia utrzymanie miejsca spania w czystości. Powłoka ta wykonana jest z mieszanki poliestru i włókna srebrnego. Dodatek srebrnych włókien sprawia, że powłoka wykazuje cenione właściwości antybakteryjne i antyalergiczne.

Pianka Elioform
Pianka Elioform: opatentowana zimna pianka powstała z połączenia dwóch rodzajów polieterów. Połączone mikrokomórki pomagają materacowi oddychać oraz wpływają na zdolność szybkiego wchłaniania i odparowywania wilgoci. Pianka o właściwościach ortopedycznych, zapewnia stabilne i optymalne podparcie ciała na całej długości.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 18 CM
Twardość - twardyi
Materac Vitale Ortopedico Magniflex - budowa
Pokrowiec
Pokrowiec: zdejmowany pokrowiec o właściwościach antybakteryjnych i antyalergicznych, które są efektem zastosowania innowacyjnych srebrnych włókien. Pokrowiec tworzy doskonałe warunki do swobodnego przepływu powietrza, dzięki czemu skutecznie redukuje ilość alergenów we wnętrzu materaca. Powłokę należy prać w 30 st.C.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
18 cm
Gwarancja:
8 lat
Twardość:
twardy
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
dla par
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Informacje dodatkowe:
do stelaży regulowanych
Status medyczny:
nie
Producent:
Magniflex
MAGNIFLEX