Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Materac Vitale Dolce Magniflex piankowy
  • Materac Vitale Dolce Magniflex piankowy
  • Materac Vitale Dolce Magniflex piankowy
  • Materac Vitale Dolce Magniflex piankowy
  • Materac Vitale Dolce Magniflex piankowy
  • Pokrowiec materaca Vitale Dolce Magniflex
MAGNIFLEX

Materac VITALE DOLCE MAGNIFLEX piankowy

1 790,00 zł

Ortopedyczny materac Vitale Dolce z pamięcią kształtu wszytą do pokrowca.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Dostępny do 6 tygodni
Ilość:

Ortopedyczny materac Vitale Dolce posiada powierzchnie różniące się sztywnością na górze oraz na dole. Materac ten wykonany jest z zimnej pianki o różnej sztywności, a konkretnie z warstwy pianki Eliosoft oraz warstwy pianki Elioform, które zapewniają dobrą stabilizację kręgosłupa i mięśni pleców. W materacu znajduje się również zszyta z powłoką warstwa pianki Memoform, czyli pianki termoelastycznej, która dostosowuje się do ciała, zwiększając komfort wypoczynku. Materac jest dwustronny – można wypoczywać zarówno na jego twardej, jak i miękkiej stronie. Posiada ponadto zdejmowaną powłokę wykonaną z mieszanki poliestru i włókna srebrnego, której właściwości antybakteryjne docenią między innymi osoby o niższej odporności. Materac ten bardzo chętnie wybierany jest jako materac dziecięcy.

Pianka Elioform
Pianka Elioform: jedna z opatentowanych pianek przez producenta Magniflex. Wyróżnia się sztywnością, trwałością oraz stabilnością kształtu. Materiał o właściwościach ortopedycznych i wysokiej higienie pracy. Zapewnia swobodną cyrkulację powietrza oraz absorpcję nadmiaru wilgoci.
Pianka Eliosoft
Pianka Eliosoft: pianka o strukturze mikrokomórkowej, która zapewnia odpowiedni poziom przepuszczalności powietrza oraz pochłaniania wilgoci. Zapewnia materacowi optymalną sztywność i trwałość. Cechuje się właściwościami anatomicznymi i ortopedycznymi.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 18 CM
Twardość - średni-miekki
Materac Vitale Dolce Magniflex - budowa
Pokrowiec
Pokrowiec: przyjemny i delikatny w dotyku pokrowiec z wiskozy z dodatkiem srebrnych włókien o właściwościach antybakteryjnych. Doskonale odprowadza wilgoć i przepuszcza powietrze, tworząc świeże i czyste środowisko snu. W pokrowcu wszyto dodatkową warstwę z pianki Memoform, która wpływa na jeszcze lepsze podparcie ciała. Pokrowiec należy prać w 30 st.C.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
18 cm
Gwarancja:
8 lat
Twardość:
średni
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Informacje dodatkowe:
do stelaży regulowanych
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
dla par
Status medyczny:
nie
Producent:
Magniflex
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od zweryfikowanych kupujących.
MAGNIFLEX