Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Nowy
MAGNIFLEX
Nowość

Materac NUVOLA DUAL 12 MAGNIFLEX piankowy

3 790,00 zł

Nowoczesny materac Nuvola Dual 12 ze stabilną pianką Elioform i dopasowującą się do ciała pianką Aquabrezze.

Rozmiar:
Dostępny do 6 tygodni
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Komfortowy materac Nuvola Dual 12 w swojej konstrukcji kryje innowacyjną piankę Aquabreeze, czyli piankę na bazie wody, która przepuszcza powietrze i rozprasza nagromadzone ciepło, a także opatentowaną chłodzącą tkaninę Thermic®, zapewniającą przyjemne poczucie świeżości nawet w upalne noce. Tkanina Thermic® utrzymuje stałą ciepłotę ciała przez całą noc, co wpływa na jakość wypoczynku. Dla jeszcze większego komfortu i miękkości w zdejmowany pokrowiec wszyto warstwę pianki Memosoft, która doskonale dopasowuje się do ciała. Dzięki technologii Airyform materac jest doskonale napowietrzony, ponadto o stabilizację kręgosłupa dba warstwa zimnej pianki Elioform. Materac jest dwustronny, a połówki jego szerszych wersji mogą być obracane niezależnie od siebie, zgodnie z indywidualnymi potrzebami.

Pianka Elioform
Pianka Elioform: zimna pianka Elioform, zapewniająca stabilizację ciała podczas snu. Jest to sztywna, trwała i wytrzymała pianka o wysokiej higieniczności. Doskonale przepuszcza powietrze oraz absorbuje nadmiar wilgoci. Pianka cechuje się właściwościami ortopedycznymi, tworząc doskonałe podparcie dla kręgosłupa niezależnie od przyjętej pozycji podczas snu.
Pianka Aquabreeze
Pianka Aquabreeze: pianka wytworzona na bazie wody. Wysokiej jakości materiał o otwartej strukturze pozwalającej na swobodny przepływ powietrza oraz pochłanianie nadmiaru wilgoci, dzięki czemu zapewnia optymalne rozproszenie nagromadzonego ciepła ciała. Pianka dopasowuje się do ciała, jest elastyczna i trwała.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 30 CM
Twardość - średni-miekki
Materac Nuvola Dual 12 Magniflex - budowa
Pokrowiec
Pokrowiec: delikatna tkanina zapewniająca przyjemny chłód w ciepłe letnie noce. Tkanina pokrowca gromadzi ciepło wydzielane przez ciało ludzkie, które jest uwalniane, gdy temperatura ciała spanie. Pokrowiec pozwala uniknąć wahań temperatury podczas snu. Tkaninę pokrowca można prać w 30 st.C.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
30 cm
Gwarancja:
12 lat
Twardość:
miękki
Informacje dodatkowe:
dwustronny
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Informacje dodatkowe:
do stelaży regulowanych
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
dla par
Status medyczny:
nie
Producent:
Magniflex
MAGNIFLEX
Nowość