Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Nowy
MAGNIFLEX
Nowość

Materac NUVOLA DUAL 10 MAGNIFLEX piankowy

3 445,00 zł

Miękki materac Nuvola Dual 10 z wkładem z pianki Elioform oraz innowacyjnej piance na bazie wody Aquabreeze.

Rozmiar:
Dostępny do 6 tygodni
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wygodny materac Nuvola Dual 10 to wyjątkowa miękkość i przyjemna świeżość przez całą noc. Nadaje się dla par o różnych preferencjach twardości materaca (połówki można obracać niezależnie). Dzięki technologii Airyform materac jest ponadto bardzo dobrze napowietrzony. W konstrukcji znajduje się pianka na bazie wody Aquabreeze, która doskonale przepuszcza powietrze i optymalnie rozprasza temperaturę. Na uwagę zasługuje również zdejmowana estetyczna powłoka wykonana z tkaniny Thermic®, która poprawia jakość snu, dzięki zdolności gromadzenia ciepła ciała i uwalniania go, gdy jest to potrzebne, by zachować stałą temperaturę ciała. Zadbano również o wysoki komfort i wyjątkową miękkość, co jest zasługą pianki Memosoft wszytej w powłokę. Kręgosłup podpiera natomiast warstwa zimnej pianki Elioform.

Pianka Elioform
Pianka Elioform: stabilna i trwała pianka, zapewniająca sztywność całej konstrukcji. Tworzy doskonałą bazę dla warstw z pianek komfortowych. Elioform wpływa na higienę materaca, dzięki świetnej przepuszczalności i pochłanianiu wilgoci skutecznie blokuje rozwój i namnażanie bakterii i alergenów. Cechuje się również właściwościami ortopedycznymi.
Pianka Aquabreeze
Pianka Aquabreeze: materiał o wysokiej gęstości, która produkowana jest na bazie wody. Jest to wysokiej jakości pianka o otwartej strukturze komórek, pozwalającej na swobodny przepływ powietrza. Tworzy tym samym optymalne warunki do rozproszenia nagromadzonego ciepła ciała. Aquabreeze doskonale dopasowuje się do anatomicznej sylwetki użytkownika.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 25 CM
Twardość - średni-miekki
Materac Nuvola Dual 10 Magniflex - budowa
Pokrowiec
Pokrowiec: wysokiej jakości innowacyjna tkanina Thermic, miękka i chłodna w dotyku. Zapewnia niezwykle szybkie odprężenie w ciepłe letnie noce. Zachowuje długotrwałą świeżość, która przekłada się na jakość i komfort snu. Podczas spadku temperatury ciała ciepło jest uwalniane, aby uchronić użytkownika przed nadmiernymi wahaniami temperatury podczas snu.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
25 cm
Gwarancja:
12 lat
Twardość:
miękki/średni
Informacje dodatkowe:
do stelaży regulowanych
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
dla par
Informacje dodatkowe:
dwustronny
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Status medyczny:
nie
Producent:
Magniflex
MAGNIFLEX
Nowość