Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Materac Memorabile 12 Magniflex piankowy
  • Materac Memorabile 12 Magniflex piankowy
  • Materac Memorabile 12 Magniflex aranżacja
  • Materac Memorabile 12 Magniflex aranżacja
Promocja
MAGNIFLEX
Gratis

Materac MEMORABILE 12 MAGNIFLEX piankowy

2 895,00 zł

Najwyższy materac z kolekcji Memorabile w zdejmowanym pokrowcu z warstwą pianki komfortowej Memoform.

Rozmiar:
Dostępny do 6 tygodni
Ilość:

Wysoki materac Memorabile 12 to model średnio twardy, który przeznaczony jest zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Materac ten posiada bardzo atrakcyjną wizualnie powłokę wiskozową, która nie tylko doskonale się prezentuje, ale również bardzo dobrze wchłania i odparowuje wilgoć. Tego typu powłokę można z materaca bez problemu ściągać, by wyprać ją w temperaturze 30°C. Powłoka posiada dodatkową warstwę termoelastycznej pianki Memoform, co zwiększa komfort wypoczynku i pozytywnie wpływa na jakość snu. Pod pianką Memoform znajduje się wysokiej jakości włókno o właściwościach hipoalergicznych, a następnie dwie twarde pianki zimne – 5 cm warstwa zimnej pianki Eliosoft oraz aż 23 cm warstwa zimnej pianki Elioform. Obie te pianki zapewniają stabilne podparcie ortopedyczne dla kręgosłupa.

Pianka Elioform
Pianka Elioform: opatentowana zimna pianka. Stosowana w większości materacy producenta Magniflex. Zapewnia stabilne podparcie ciała podczas snu. Kręgosłup utrzymany zostaje w prawidłowej pozycji przez całą noc. Pianka charakteryzuje się również wysoką higienicznością, doskonale przepuszcza powietrze oraz wchłania nadmiar wilgoci.
Pianka Eliosoft
Pianka Eliosoft: higieniczny, oddychający i wchłaniający wilgoć materiał o właściwościach ortopedycznych i anatomicznych. Zapewnia czyste środowisko snu oraz stabilne podparcie sylwetki na całej długości. W połączeniu z innymi piankami, jak Elioform czy Memoform tworzy wyjątkowo komfortowe warunki do regeneracji.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 30 CM
Twardość - średni-miekki
Materac Memorabile 12 Magniflex - budowa
Pokrowiec
Pokrowiec: delikatny i przyjemny w dotyku pokrowiec zapewniający odpowiedni poziom przepuszczalności powietrza oraz absorpcji wilgoci. Skutecznie redukuje ilość alergenów oraz zapobiega ich nadmiernemu namnażaniu. Pokrowiec wyposażony jest w dodatkową warstwę z pianki termoelastycznej Memoform. Nadaje się do prania w 30 st.C.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
30 cm
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
średni/twardy
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
dla par
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Informacje dodatkowe:
do stelaży regulowanych
Status medyczny:
nie
Producent:
Magniflex
Promocja
MAGNIFLEX
Gratis