Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Materac Memorabile 10 Magniflex piankowy
  • Materac Memorabile 10 Magniflex piankowy
Promocja
MAGNIFLEX
Gratis

Materac MEMORABILE 10 MAGNIFLEX piankowy

2 495,00 zł

Średnio twardy materac Memorabile 10 z piankowym wkładem – Elioform, Eliosoft i dodatkową pianką Memoform.

Rozmiar:
Dostępny do 6 tygodni
Ilość:

Średnio wysoki materac Memorabile 10 to model o średnim stopniu twardości, który posiada specjalną 2 cm warstwę termoelastycznej pianki Memoform w powłoce, co znacznie zwiększa komfort snu i wypoczynku. Pianka ta doskonale dopasowuje się bowiem do kształtu ciała, dzięki czemu materac jest wygodniejszy. Powłoka materaca wykonana jest z włókien wiskozowych, więc bardzo dobrze wchłania oraz odparowuje wszelką wilgoć. Warto dodać, że powłokę wiskozową można ściągać z materaca w celu czyszczenia – może być prana w temperaturze 30°C. Wspierająca kręgosłup konstrukcja materaca Memorabile 10 to natomiast dwie warstwy pianek zimnych. Znajduje się tutaj 5 cm warstwa pianki Eliosoft oraz aż 18 cm warstwa pianki Elioform. Materac ten będzie odpowiedni zarówno dla dorosłych, jak również dla dzieci.

Pianka Elioform
Pianka Elioform: zimna pianka powstała z połączenia dwóch rodzajów polieterów, które nadają sztywności, trwałości i stabilności kształtu. Dzięki obecności pianki Elioform materac oddycha oraz pochłania nadmiar wilgoci, którą odparowuje. Pianka wyróżnia się właściwościami, które zapewniają ortopedyczne podparcie ciała na całej długości.
Pianka Eliosoft
Pianka Eliosoft: wytrzymała pianka o strukturze mikrokomórkowej. Jest to higieniczny, oddychający i pochłaniający wilgoć materiał. Charakteryzuje się również właściwościami ortopedycznymi, które zapewniają zdrowe i komfortowe podparcie ciała niezależnie od przyjętej pozycji. Eliosoft to opatentowana pianka stosowana w większości materacy Magniflex.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 25 CM
Twardość - średni-miekki
Materac Memorabile 10 Magniflex - budowa
Pokrowiec
Pokrowiec: zdejmowany pokrowiec z naturalnej tkaniny wiskozowej z oczyszczonej celulozy. Jest miękki i przyjemny w dotyku, wchłania i odparowuje wilgoć oraz zapewnia optymalną cyrkulację powietrza w produkcie. W pokrowcu wykorzystano dodatkową warstwę z pianki Memoform reagującej na ciepło i nacisk. Pokrowiec nadaje się do prania w temperaturze 30 st.C.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
25 cm
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
średni/twardy
Informacje dodatkowe:
dla par
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Informacje dodatkowe:
do stelaży regulowanych
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Status medyczny:
nie
Producent:
Magniflex
Promocja
MAGNIFLEX
Gratis