Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Materac Memorabile 9 Magniflex piankowy
  • Materac Memorabile 9 Magniflex piankowy
Promocja
MAGNIFLEX
Gratis

Materac MEMORABILE 9 MAGNIFLEX piankowy

2 345,00 zł

Materac Memorabile 9 o średniej twardości w zdejmowalnym i zmywalnym pokrowcu.

Rozmiar:
Dostępny do 6 tygodni
Ilość:

Piankowy materac Memorabile 9 jest średnio wysokim modelem o średniej twardości, który dedykowany jest zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Materac ten składa się z dwóch warstw pianek zimnych, czyli cienkiej warstwy pianki Eliosoft oraz 3 razy grubszej pianki Elioform. Pianki zimne dają optymalne podparcie dla ciała i kręgosłupa. Materac ten posiada ponadto zdejmowaną powłokę z wiskozy. Powłoka ta bardzo atrakcyjnie się prezentuje, ponadto jest zdejmowana, zmywalna i może być prana w temperaturze 30°C. Wiskozowa powłoka wyróżnia się ponadto bardzo szybkim wchłanianiem oraz odparowywaniem wilgoci. Trzeba również dodać, że powłoka ta zawiera 2-centymetrową warstwę termoelastycznej pianki Memoform, co zwiększa komfort wypoczynku, gdyż pianka jest miękka i odwzorowuje kształt ciała.

Pianka Elioform
Pianka Elioform: sztywna pianka, zapewniająca stabilność konstrukcji, jak i podparcia ciała. Budowa pianki zapewnia optymalną cyrkulację powietrza w materacu. Pianka doskonale absorbuje nadmiar wilgoci, co w połączeniu z przewiewnością tworzy wysoce higieniczne środowisko snu.
Pianka Eliosoft
Pianka Eliosoft: higieniczna pianka o oddychającej strukturze. Wyróżnia się zdolnością do wchłaniania i odparowywania wilgoci. Cechuje się również sztywnością, wytrzymałością i trwałością na odkształcenia, dzięki czemu zachowuje swoje właściwości przez wiele lat użytkowania.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 23 CM
Twardość - średni-miekki
Materac Memorabile 9 Magniflex - budowa
Pokrowiec
Pokrowiec: wiskozowa tkanina z włóknami hipoalergicznymi oraz dodatkową warstwą z termoelastycznej pianki Memoform. Pokrowiec jest miękki i przyjemny w dotyku, wzmacnia uczucie dopasowania ciała do powierzchni materaca. Tkanina w pełni bezpieczna dla alergików należy ją prać w temperaturze do 30 st.C.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
23 cm
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
średni/twardy
Informacje dodatkowe:
do stelaży regulowanych
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
dla par
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Status medyczny:
nie
Producent:
Magniflex
Promocja
MAGNIFLEX
Gratis