Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Materac Memorabile 8 Magniflex piankowy
  • Materac Memorabile 8 Magniflex piankowy
MAGNIFLEX

Materac MEMORABILE 8 MAGNIFLEX piankowy

2 245,00 zł

Materac z kolekcji Memorabile z wkładem z zimnych pianek Elioform i Eliosoft oraz dodatkową warstwą termoelastyczną wszytą w pokrowcu.

Rozmiar:
Dostępny do 6 tygodni
Ilość:

Materac Memorabile 8 to model o średniej sztywności ze zdejmowaną powłoką wiskozową. Konstrukcja tego materaca składa się z dwóch zimnych pianek – cieńszej warstwy pianki Eliosoft oraz grubej warstwy Elioform. Obie te warstwy zapewniają kręgosłupowi optymalne podparcie. Oprócz pianek zimnych w materacu tym znaleźć można wysokiej jakości włókno hipoalergiczne, a także specjalną piankę termoelastyczną Memoform, która znajduje się w powłoce. Warstwa pianki Memoform zwiększa komfort użytkowania materaca, gdyż dopasowuje się do ciała osoby leżącej, zwiększając wygodę wypoczynku. Wiskozowa powłoka tego materaca bardzo szybko wchłania ponadto wilgoć, a także odparowuje jej nadmiar. Powłokę można bez problemu ściągnąć z konstrukcji materaca, by ją wyprać. Może być ona prana w temperaturze 30°C.

Pianka Elioform
Pianka Elioform: sztywna, trwała i odporna na odkształcenia pianka o właściwościach ortopedycznych. Zapewnia optymalne podparcie ciała podczas snu. Struktura pianki pozwala na swobodny przepływ powietrza w piance oraz pomiędzy warstwami materaca, dzięki czemu zachowane zostają wysoce higieniczne warunki podczas użytkowania materaca. Tworzy stabilną podstawę w materacach Magniflex.
Pianka Eliosoft
Pianka Eliosoft: elastyczna pianka o mikrokomórkowej strukturze, która tworzy doskonałe warunki do swobodnej cyrkulacji powietrza. Pianka wchłania nadmiar wilgoci i następnie ją odparowuje tworząc wyjątkowo świeże i czyste środowisko snu. Pianka cechuje się właściwościami ortopedycznymi i anatomicznymi, które zapewniają stabilne i zdrowe podparcie ciała.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 20 CM
Twardość - średni-miekki
Materac Memorabile 8 Magniflex - budowa
Pokrowiec
Pokrowiec: naturalna tkanina z oczyszczonej celulozy. Jest miękka i przyjemna w kontakcie z ciałem, nie podrażnia skóry. Zapewnia swobodny dostęp powietrza do wnętrza materaca. Do pokrowca wszyto dodatkową warstwę z pianki termoelastycznej Memoform. Pokrowiec należy prać w temperaturze 30 st.C.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
20 cm
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
średni/twardy
Informacje dodatkowe:
dla par
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Informacje dodatkowe:
do stelaży regulowanych
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Status medyczny:
nie
Producent:
Magniflex
MAGNIFLEX