Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Materac Memorabile 7 Magniflex piankowy
  • Materac Memorabile 7 Magniflex piankowy
Promocja
MAGNIFLEX
Gratis

Materac MEMORABILE 7 MAGNIFLEX piankowy

2 145,00 zł

Materac Memorabile 7 o średniej sztywności i stabilnym podparciu dla ciała. Materac w zdejmowanym pokrowcu z włóknami wiskozy.

Rozmiar:
Dostępny do 6 tygodni
Ilość:

Średnio twardy materac Memorabile 7 to model niższy, który powleczony jest w zdejmowany pokrowiec z włókien wiskozowych. Pokrowiec ten atrakcyjnie się prezentuje, ponadto jest zmywalny i można prać go w temperaturze 30°C, by utrzymać miejsce wypoczynku w czystości. Oprócz tego pokrowiec materaca doskonale wchłania i odparowuje nadmiar wilgoci. Trzeba dodać, że dla maksymalizacji komfortu w pokrowiec wszyta została warstwa termoelastycznej pianki Memoform, dzięki czemu jest to materac bardzo wygodny. Za dopasowującą się do ciała pianką Memoform znajduje się wysokojakościowe włókno hipoalergiczne, a następnie dwie twarde warstwy zimnych pianek – cieńsza warstwa pianki Eliosoft oraz grubsza warstwa pianki Elioform. Stanowią one optymalne podparcie dla kręgosłupa dorosłych i dzieci.

Pianka Elioform
Pianka Elioform: zimna pianka opatentowana przez Magniflex. Stanowi podstawę większości materacy z kolekcji Memorabile. Pianka wyróżnia się właściwościami ortopedycznymi, dzięki którym ciało użytkownika podparte jest stabilne przez całą noc. Materiał cechuje również świetna przepuszczalność powietrza oraz absorpcja wilgoci. Takie rozwiązanie tworzy higieniczne warunki podczas snu.
Pianka Eliosoft
Pianka Eliosoft: budowa pianki opiera się na mikrokomórkach połączonych ze sobą cienkimi kapilarami. Pianka Eliosoft jest materiałem zapewniającym odpowiedni poziom cyrkulacji powietrza oraz absorpcji wilgoci. Skutecznie redukuje ilość alergenów we wnętrzu materaca. Piankę cechują również właściwości ortopedyczne i anatomiczne.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 18 CM
Twardość - średni-miekki
Materac Memorabile 7 Magniflex - budowa
Pokrowiec
Pokrowiec: miękki i przyjemny dla skóry pokrowiec z włóknami wiskozy, dodatkową pianką termoelastyczną Memoform oraz włóknami hipoalergicznymi. Zapewnia świeżość, czystość oraz wzmacnia uczucie dopasowania materaca do ciała użytkownika. Pomaga w szybszej regeneracji organizmu. Pokrowiec należy prać w 30 st.C.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
18 cm
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
średni
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Informacje dodatkowe:
do stelaży regulowanych
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
dla par
Status medyczny:
nie
Producent:
Magniflex
Promocja
MAGNIFLEX
Gratis