Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Materac Magnigel Dual 10 Magniflex piankowy
  • Materac Magnigel Dual 10 Magniflex piankowy
  • Materac Magnigel Dual 10 Magniflex aranżacja
  • Materac Magnigel Dual 10 Magniflex aranżacja
  • Materac Magnigel Dual 10 Magniflex aranżacja
  • Materac Magnigel Dual 10 Magniflex aranżacja
  • Materac Magnigel Dual 10 Magniflex aranżacja
Promocja
MAGNIFLEX
Gratis

Materac MAGNIGEL DUAL 10 MAGNIFLEX piankowy

4 440,00 zł

Piankowy materac Magnigel Dual 10 z opatentowaną żelową pianką i zdejmowanym pokrowcu z włóknami wiskozy.

Rozmiar:
Dostępny do 6 tygodni
Ilość:

Materac Magnigel Dual 10 posiada w swojej konstrukcji rewolucyjną piankę Magnigel. Ta pianka żelowa jest oddychająca, a jednocześnie wykazuje właściwości chłodzące, więc sprawdzi się m.in. latem, a także u osób o wyższej ciepłocie ciała czy nadmiernie pocących się. Materac jest również wyjątkowo wygodny. Posiada wszytą w powłokę warstwę pianki termoelastycznej Memoform, która dopasowuje się do kształtu ciała. W konstrukcji znajduje się również druga warstwa pianki Memoform, dla jeszcze większego komfortu. Druga strona materaca to natomiast zimna pianka Eliosoft. Jej gruba warstwa to zdrowe podparcie ortopedyczne kręgosłupa, co sprzyja regeneracji w trakcie snu. Materac jest dwustronny – można obracać go zgodnie z potrzebami, a w wersji Dual Comfort niezależnie obracane są jego połówki.

Pianka Magnigel
Pianka Magnigel: nowoczesna pianka wyróżniająca się znakomitą przepuszczalnością powietrza oraz elastycznością. Jest to przyjazna dla środowiska pianka, która cechuje się wysoką odpornością na odkształcenia, dzięki czemu zachowuje swoje właściwości przez wiele lat użytkowania. Dostosowana dla osób zmagających się z nadmierną potliwością i uderzeniami gorąca.
Pianka Memoform
Pianka Memoform: termoelastyczna pianka z pamięcią kształtu. Doskonale dopasowuje się do sylwetki użytkownika, zapewniając delikatne otulenie w trakcie snu. Reaguje na ciepło, dając najlepsze podparcie ciała na całej długości. Obecność pianki Memoform w materacach Magniflex przekłada się na odprężający i regeneracyjny odpoczynek podczas snu.
Pianka Eliosoft
Pianka Eliosoft: zimna pianka Eliosoft spieniana w procesie produkcji do określonej gęstości, która określa stopień elastyczności materiału. Jest to higieniczna pianka o właściwościach zapewniających odpowiednią cyrkulację powietrza oraz pochłanianie i odparowywanie wilgoci. Cechuje się właściwościami anatomicznymi i ortopedycznymi, które pozwalają na stabilne i optymalne podparcie ciała podczas snu.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 25 CM
Twardość - średni-miekki
Materac Magnigel Dual 10 Magniflex - budowa
Pokrowiec
Pokrowiec: zdejmowany pokrowiec, który nadaje się do prania w warunkach domowych w temperaturze 30 st.C. Tkaninę tworzą naturalne włókna wiskozowe. Jest to delikatna i przyjemna w dotyku tkanina, niepodrażniająca skóry. Wchłania i odparowuje wilgoć, pomagając zachować odpowiedni stopień higieniczności podczas snu.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
25 cm
Gwarancja:
12 lat
Twardość:
średni/twardy
Informacje dodatkowe:
do stelaży regulowanych
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
dla par
Informacje dodatkowe:
dwustronny
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Status medyczny:
tak
Producent:
Magniflex
Promocja
MAGNIFLEX
Gratis