Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Materac Magnigel Dual 9 Firm Magniflex piankowy
  • Materac Magnigel Dual 9 Firm Magniflex piankowy
  • Materac Magnigel Dual 9 Firm Magniflex aranżacja
  • Materac Magnigel Dual 9 Firm Magniflex aranżacja
  • Materac Magnigel Dual 9 Firm Magniflex aranżacja
  • Materac Magnigel Dual 9 Firm Magniflex aranżacja
  • Materac Magnigel Dual 9 Firm Magniflex aranżacja
  • Materac Magnigel Dual 9 Firm Magniflex aranżacja
Promocja
MAGNIFLEX
Gratis

Materac MAGNIGEL DUAL 9 FIRM MAGNIFLEX piankowy

3 940,00 zł

Materac Magnigel Dual 9 Firm z innowacyjną żelową pianką Magnigel doskonale dopasowującą się do ciała.

Rozmiar:
Dostępny do 6 tygodni
Ilość:

Sztywny materac Magnigel Dual 9 Firm to przyjemny chłód i świeżość podczas nocnego wypoczynku. Materac ten posiada opatentowaną piankę Magnigel, czyli piankę żelową chłodząco-oddychającą, która przyniesie przyjemne ukojenie latem, a ponieważ materac jest dwustronny, zimą można go bez problemu obrócić – w Dual Comfort połówki szerszego materaca można obracać niezależnie. Materac ten docenią również osoby z uderzeniami gorąca czy nadmierną potliwością. Materac ten jest ponadto bardzo wygodny, co jest zasługą pianki Memoform, która znajduje się pod warstwą Magnigel. Pianka Memoform dostosowuje się do kształtu ciała, ponadto zapobiega powstawaniu odcisków i odleżyn. Zadbano również o zdrową stabilizację kręgosłupa – dba o nią zimna pianka Eliosoft, dająca optymalne podparcie dla ciała.

Pianka Magnigel
Pianka Magnigel: innowacyjna pianka stosowana w materacach Magniflex. Charakteryzuje się doskonałym przepływem powietrza oraz elastycznością. Tworzy wysoce higieniczne środowisko snu, zapewniając jednocześnie optymalne podparcie ciała. Pianka powoli ogrzewa się do temperatury ciała oraz stopniowo ochładza się po wstaniu z łóżka. Stworzona z myślą o osobach zmagających się na co dzień z nadmierną potliwością.
Pianka Memoform
Pianka Memoform: zaawansowany technologicznie materiał o otwartej strukturze komórkowej. Reaguje na ciepło i nacisk, doskonale dopasowując się do naturalnych krzywizn ciała, zapewniając optymalne podparcie na całej długości ciała.
Pianka Elioform
Pianka Elioform: trwała i wytrzymała pianka. Stworzona z dwóch rodzajów polieterów, które nadają piance sztywności oraz stabilności kształtu. Pianka oddycha, zapewnia stabilność temperatury oraz posiada zdolność do szybkiego wchłaniania i odparowywania wilgoci. Wyróżnia się właściwościami ortopedycznymi. Idealna dla osób lubiących spać na sztywnej powierzchni.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 23 CM
Twardość - średni-miekki
Materac Magnigel Dual 9 Firm Magniflex - budowa
Pokrowiec
Pokrowiec: tkaninę pokrowca budują włókna z przyjemnej i delikatnej w dotyku wiskozy. Jest to materiał doskonale przepuszczający powietrze oraz zapewniający odpowiedni poziom absorpcji wilgoci. Skutecznie chroni przed gromadzeniem i namnażaniem alergenów. Pokrowiec należy prać temperaturze 30 st.C.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
23 cm
Twardość:
średni/twardy
Informacje dodatkowe:
dwustronny
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Informacje dodatkowe:
do stelaży regulowanych
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
dla par
Status medyczny:
tak
Producent:
Magniflex
Promocja
MAGNIFLEX
Gratis