Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Materac Magnigel Deluxe Dual 12 Magniflex piankowy
  • Materac Magnigel Deluxe Dual 12 Magniflex piankowy
  • Materac Magnigel Deluxe Dual 12 Magniflex aranżacja
  • Materac Magnigel Deluxe Dual 12 Magniflex aranżacja
  • Materac Magnigel Deluxe Dual 12 Magniflex aranżacja
  • Materac Magnigel Deluxe Dual 12 Magniflex aranżacja
  • Materac Magnigel Deluxe Dual 12 Magniflex aranżacja
Promocja
MAGNIFLEX
Gratis

Materac MAGNIGEL DELUXE DUAL 12 MAGNIFLEX piankowy

4 490,00 zł

Wysoki materac Magnigel Deluxe Dual 12 z opatentowaną pianką żelową Magnigel. Materac w zdejmowanym pokrowcu z powłoką wiskozową.

Rozmiar:
Dostępny do 6 tygodni
Ilość:

Wysoki materac Magnigel Deluxe Dual 12 posiada w konstrukcji specjalną opatentowaną piankę żelową Magnigel, której właściwości chłodzące i oddychające docenią zwłaszcza osoby mające problem z uderzeniami gorąca czy nadmierną potliwością. Pianka żelowa Magnigel zapewnia przyjemne chłodzenie w trakcie wypoczynku, więc część żelowa materaca sprawdzi się zwłaszcza latem. Materac jest dwustronny, a w szerszych wersjach w opcji Dual Comfort jego połówki można odwracać niezależnie, zgodnie z indywidualnymi preferencjami. Konstrukcja materaca składa się również z termoelastycznej pianki Memoform, zapewniającej miękkość i wygodę wypoczynku, bez ryzyka odleżyn, a także warstwy zimnej pianki Eliosoft, która dba o optymalne podparcie ortopedyczne kręgosłupa, sprzyjając regeneracji ciała w trakcie snu.

Pianka Magnigel
Pianka Magnigel: wysoce higieniczny i elastyczny materiał, który tworzy doskonałe warunki podczas snu. Zapewnia stabilne podparcie ciała, reaguje na ciepło ciała, doskonale dopasowując się do sylwetki. Materace z pianką Magnigel polecane są osobom cierpiącym na nadmierne pocenie.
Pianka Memoform
Pianka Memoform: termoelastyczna pianka opracowana na potrzeby produkcji materacy. Pianka o otwartej strukturze komórkowej. Szybko reaguje na ciepło i nacisk, dopasowując się do naturalnej sylwetki użytkownika. Zapewnia optymalne podparcie ciała podczas snu.
Pianka Eliosoft
Pianka Eliosoft: zimna pianka o strukturze mikrokomórkowej o zdecydowanie lepszej elastyczności w porównaniu do standardowych pianek poliuretanowych. Jest to oddychający materiał, świetnie wchłaniający i odparowujący wilgoć. Wyróżnia się wysoką odpornością na odkształcenia, dzięki czemu zachowuje swoje właściwości przez bardzo długi czas.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 30 CM
Twardość - średni-miekki
Materac Magnigel Deluxe Dual 12 Magniflex - budowa
Pokrowiec
Pokrowiec: naturalna, delikatna i przyjemna w dotyku powłoka wiskozowa o właściwościach pozwalających na szybkie wchłanianie wilgoci. Dzięki dodatkowej warstwie pianki termoelastycznej tworzy niezwykle komfortowe warunki podczas snu. Pokrowiec należy prać w temperaturze do 30 st.C.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
30 cm
Gwarancja:
12 lat
Twardość:
miękki/średni
Informacje dodatkowe:
dwustronny
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Informacje dodatkowe:
do stelaży regulowanych
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
dla par
Status medyczny:
tak
Producent:
Magniflex
Promocja
MAGNIFLEX
Gratis