Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Materac Magnigel 9 Magniflex piankowy
  • Materac Magnigel 9 Magniflex piankowy
  • Materac Magnigel 9 Magniflex aranżacja
Promocja
MAGNIFLEX
Gratis

Materac MAGNIGEL 9 MAGNIFLEX piankowy

3 640,00 zł

Komfortowy materac Magnigel 9 z innowacyjną chłodzącą pianką Magnigel we wkładzie.

Rozmiar:
Dostępny do 6 tygodni
Ilość:

Średnio miękki materac Magnigel 9 dedykowany jest m.in. dla osób o wysokiej ciepłocie ciała czy nadmiernie pocących się. Dzięki zawartości pianki żelowej Magnigel materac ten zapewnia poczucie przyjemnego chłodu oraz świeżości przez całą noc. Pianka Magnigel jest chłodząca i oddychająca, ponadto materac w swojej konstrukcji posiada piankę pamięciową Memoform, dzięki której jest tak wygodny. Trzeba dodać, że pianka termoelastyczna Memoform działa przeciwodleżynowo. Kręgosłup podpierany jest natomiast optymalnie dzięki warstwie zimnej pianki Eliosoft, która znajduje się z drugiej strony. Warstwy te nie są rozdzielone dodatkowymi wypełniaczami. Z materaca można korzystać obustronnie, zgodnie z preferencjami. Dzięki Dual Comfort połówki szerszych wersji materaca można odwracać niezależnie.

Pianka Magnigel
Pianka Magnigel: elastyczna pianka, odporna na nadmierny nacisk o budowie zapewniającej niezwykle komfortowy wypoczynek. Reaguje na zmiany temperatury, doskonała dla osób zmagających się na co dzień potliwością. Komfortowa pianka Magnigel nadaje wyjątkowej lekkości materacowi, dzięki czemu sen odbywa się w niezwykle przyjemnych warunkach.
Pianka Memoform
Pianka Memoform: innowacyjna pianka termoelastyczna, która doskonale dopasowuje się do anatomicznego kształtu ciała, zapewniając delikatne otulenie podczas snu. Skutecznie redukuje naciski, pozwalając na regenerację organizmu po całym dniu pracy.
Pianka Eliosoft
Pianka Eliosoft: sztywna pianka, która tworzy stabilną podstawę dla warstw wierzchnich z pianek komfortowych. Wpływa na prawidłowe podparcie ciała na całej długości, jak również tworzy wysoce higieniczne środowisko snu, wolne od alergenów i kurzu. Posiada doskonałe właściwości anatomiczne i ortopedyczne.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 23 CM
Twardość - średni-miekki
Materac Magnigel 9 Magniflex - budowa
Pokrowiec
Pokrowiec: tkaninę pokrowca tworzy wiskozowa powłoka. Jest to delikatny materiał z oczyszczonej celulozy, który jest niezwykle przyjemny i delikatny. Wchłania i odparowuje wilgoć, zapewniając długotrwałą świeżość i czystość podczas snu. Ściągany pokrowiec należy prać w 30 st.C.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
23 cm
Gwarancja:
12 lat
Twardość:
miękki/średni
Informacje dodatkowe:
dla par
Informacje dodatkowe:
dwustronny
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Informacje dodatkowe:
do stelaży regulowanych
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Status medyczny:
nie
Producent:
Magniflex
Promocja
MAGNIFLEX
Gratis