Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Materac Cotton Caresse Dual 10 Magniflex piankowy
  • Materac Cotton Caresse Dual 10 Magniflex piankowy
  • Materac Cotton Caresse Dual 10 Magniflex aranżacja
  • Materac Cotton Caresse Dual 10 Magniflex aranżacja
  • Materac Cotton Caresse Dual 10 Magniflex aranżacja
MAGNIFLEX

Materac COTTON CARESSE DUAL 10 MAGNIFLEX piankowy

4 900,00 zł

Piankowy materac Cotton Caresse Dual 10 z naturalnymi ekstraktami aloesu i soi.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Dostępny do 6 tygodni
Ilość:

Materac Cotton Caresse Dual 10 to produkt, który docenią m.in. zwolennicy ekologii, którzy zwracają również uwagę na komfort użytkowania. Powłoka z organicznej bawełny bez sztucznych włókien jest przyjemna w dotyku i miękka, ponadto dzięki możliwości jej zdejmowania i prania w 30°C łatwiej o zachowanie jej w czystości. Medyczny materac Cotton Caresse Dual 10 będzie dobry dla par z różnymi preferencjami sztywności podłoża. Dzięki opcji Dual Comfort każdą połówkę materaca można odwracać niezależnie, zgodnie z preferencjami, jednocześnie nadal czerpiąc korzyści ze wspólnego materaca. Na uwagę zasługuje rdzeń materaca z termoelastycznej pianki Geomemory Aloe z wyciągiem z aloesu, a także zimna pianka Ecogreen z wyciągiem z soi, która zapewnia kręgosłupowi optymalne podparcie ortopedyczne.

Pianka Geomemory
Pianka Geomemory: anatomiczny materiał o właściwościach termoplastycznych z naturalnymi ekstraktami z aloesu. Pianka pod wpływem temperatury ciała idealnie dopasowuje się do sylwetki użytkownika, zapewniając optymalne podparcie na całej długości. Geomemory działa leczniczo i odmładzająco na skórę.
Pianka Ecogreen
Pianka Ecogreen: innowacyjna pianka nasączona ekstraktem z soi, które pomagają usunąć wolne rodniki z organizmu. Pianka tworzy doskonałe warunki dla swobodnego przepływu powietrza, dzięki czemu materac utrzymany zostaje w odpowiedniej czystości i świeżości przez bardzo długi czas. Co więcej, pianka tworzy stabilne podparcie dla ciała na całej długości.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 25 CM
Twardość - średni-miekki
Materac Cotton Caresse Dual 10 Magniflex - budowa
Pokrowiec
Pokrowiec: tkaninę pokrowca tworzą włókna bawełny organicznej. Bawełnę stosuje się ze względu na jej właściwości pozwalające na swobodny przepływ powietrza do wnętrza materaca. Jest to przyjemny w dotyku materiał, który doskonale sprawdzi się w sypialniach osób z wrażliwą skórą. Pokrowiec wyposażony jest w dodatkową warstwę termoplastycznej pianki Geomemory Aloe. Tkaninę należy prać w temperaturze 30 st.C.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
25 cm
Gwarancja:
12 lat
Twardość:
średni/twardy
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
dla par
Informacje dodatkowe:
dwustronny
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Informacje dodatkowe:
do stelaży regulowanych
Status medyczny:
tak
Producent:
Magniflex
MAGNIFLEX