Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Materac Comfort Dual 9 Firm Magniflex piankowy
  • Materac Comfort Dual 9 Firm Magniflex piankowy
MAGNIFLEX

Materac COMFORT DUAL 9 FIRM MAGNIFLEX piankowy

3 740,00 zł

Twardy materac Comfort Dual 9 Firm o właściwościach medycznych. Materac w zdejmowanym pokrowcu z tworzywa Outlast.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Dostępny do 6 tygodni
Ilość:

Sztywny materac Comfort Dual 9 Firm jest materacem medycznym, który wyróżnia się optymalnym stosunkiem komfortu i wsparcia kręgosłupa. Znaleźć tu można dwie warstwy pianki termoelastycznej Memoform, która dostosowuje się do kształtu ciała i sprawia, że materac jest wygodny i nie sprzyja powstawaniu odleżyn. Druga strona materaca to natomiast gruba warstwa zimnej pianki Elioform. Doskonale podtrzymuje ona kręgosłup i jednocześnie równoważy miękkość pianki termoelastycznej, zapewniając zdrowy wypoczynek. Materac jest dwustronny – w szerszych wersjach można jego połówki obracać niezależnie, co docenią pary o różnych preferencjach miękkości wypoczynku. Całość powleka zdejmowana powłoka z outlastu, której właściwości termoregulacyjne zapewniają optymalny mikroklimat snu. Powłokę można prać.

Pianka Eliofom
Pianka Elioform: sztywna, trwała i wytrzymała pianka, której budowa opiera się na połączeniu dwóch rodzajów polieterów. Struktura pianki umożliwia swobodny przepływ powietrza wewnątrz oraz pochłanianie i odparowywanie wilgoci. Tworzy niezwykle higieniczne warunki podczas snu przy zachowaniu stabilnego podparcia ciała na całej długości.
Pianka Memoform
Pianka Memoform: termoplastyczna pianka o właściwościach regeneracyjnych dla organizmu. Pod wpływem nacisku i temperatury ciała człowieka pianka doskonale dopasowuje się do jego naturalnej sylwetki. W sposób stabilny i komfortowy podpiera ciało w każdym punkcie, pozwalając na pełną regenerację podczas snu.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 23 CM
Twardość - średni-twardy
Materac Comfort Dual 9 Firm Magniflex - budowa
Pokrowiec
Pokrowiec: delikatny i przyjemny w dotyku pokrowiec o eleganckim designie. Wykonany z tworzywa Outlast, warstwy pianki termoelastycznej Memoform oraz włókien hipoalergicznych. Idealny dla osób zmagających się na co dzień z alergiami. Pokrowiec należy prać w temperaturze 30 st.C.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
23 cm
Gwarancja:
12 lat
Twardość:
średni/twardy
Informacje dodatkowe:
dwustronny
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Informacje dodatkowe:
do stelaży regulowanych
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
dla par
Status medyczny:
tak
Producent:
Magniflex
MAGNIFLEX