Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Obniżka
-25%
Promocja
SEMBELLA

Materac MARIGOLD SEMBELLA piankowy

2 614,00 zł 1 960,50 zł

Materac Marigold Sembella to piankowy model z wkładem z innowacyjnej pianki Sensipur oraz wysokoelastycznej pianki Bultex.

Rozmiar:
Pokrowce Sembella:
Dostępny do 4 tygodni
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac MARIGOLD SEMBELLA piankowy Rozmiar: 140x200, Pokrowce Sembella: Elastic 1 2 883,00
3 844,00
Materac MARIGOLD SEMBELLA piankowy Rozmiar: 160x200, Pokrowce Sembella: Elastic 1 3 275,25
4 367,00
Materac MARIGOLD SEMBELLA piankowy Rozmiar: 180x200, Pokrowce Sembella: Elastic 3 3 666,75
4 889,00

Materac Marigold to kolejna propozycja w najnowszej kolekcji Sembella. Marigold to połączenie wyjątkowo trwałej i wytrzymałej pianki Bultex oraz innowacyjnej, dopasowującej się do ciała, pianki Sensipur. Takie połączenie tworzy niezwykle komfortowe warunki podczas snu. Pianka Bultex zapewnia redukcję nacisków, jak również odpowiednie podparcie każdej części ciała. Wyjątkowa struktura pianka, porównywalna do gąbki morskiej, wyróżnia się porowatością, która wpływa na zachowanie odpowiedniej cyrkulacji powietrza, jak również odprowadzanie wilgoci z materaca. W materacu Marigold wyróżnić można aż 7 stref twardości, dzięki którym każda część ciała podparta jest w zależności od stopnia nacisku i ciężaru, jaki wywiera na powierzchnię spania. Warstwę komfortową tworzy natomiast nowoczesna pianka Sensipur, która pod wpływem temperatury i nacisku idealnie odwzorowuje naturalne krzywizny człowieka, dopasowując się do nich podczas snu. Równomiernie rozkłada ciężar ciała na całej powierzchni, redukując przy tym wstrząsy, wibracje i naciski. Do materaca dołączony został elastyczny i pikowany pokrowiec z dodatkową siatką wentylującą usprawniającą przepływ powietrza w całym produkcie. Materac Marigold to przyjemne i odprężające uczucie wtapiania się w powierzchnię materaca!

Pianka Bultex
Pianka Bultex: pianka o strukturze zbliżonej do gąbki morskiej charakteryzuje się dużą porowatością, wpływającą na zachowanie odpowiedniej wentylacji w produkcie. Jest to wysokoelastyczny materiał o dużej wytrzymałości na odkształcenia i odporności na zniekształcenia. Doskonale dopasowuje się do ciała oraz zapewnia wysoce higieniczne warunki. Dzięki właściwościom antybakteryjnym doskonale sprawdzi się w sypialniach alergików.
Pianka Sensipur
Pianka Sensipur: pianka o właściwościach termoelastycznych. Pod wpływem temperatury i ciężaru ciała materac idealnie dopasowuje się do sylwetki użytkownika, zapewniając wrażenie delikatnego otulenia. Kręgosłup utrzymany zostaje w anatomicznej pozycji przez całą noc. Ponadto pianka tłumi wstrząsy, wibracje oraz redukuje powstające naciski, równomiernie rozkładając ciężar ciała na całej powierzchni materaca.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 24 cm
Twardość - średni
Materac Marigold - budowa
Pokrowiec Elastic
Pokrowiec Elastic: tkanina tworząca pokrowiec materaca Marigold wykonana została z trwałej i zarazem elastycznej tkaniny pikowanej. W celu zwiększenia przewiewności materaca, we wnętrzu pokrowca wszyta została specjalna siatka wentylująca, która wpływa na jeszcze wyższą higieniczność całego produktu. Pokrowiec nadaje się do prania w pralce w temperaturze 60 st.C.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
24 cm
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
średni
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Status medyczny:
nie
Producent:
Sembella
Promocja
SEMBELLA