Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Materac Kapua Aloha Sembella
  • Materac Kapua Aloha Sembella
SEMBELLA
Gwarancja satysfakcji

Materac KAPUA ALOHA SEMBELLA piankowy

1 923,00 zł

Piankowy materac Kapua Aloha Sembella z dwiema stronami o zróżnicowanym stopniu twardości.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Dostępny do 4 tygodni
Ilość:

Materac Kapua Aloha to jedna z propozycji z najnowszej kolekcji materacy Sembella. Jest to wyjątkowy materac zapewniający niebywały komfort i wygodę podczas snu. Kapua Aloha Sembella to materac o dwóch stronach ze zróżnicowanym poziomem twardości, zapewniających punktowe podparcie ciała oraz doskonałe dopasowanie do naturalnych krzywizn na całej długości. Pianka Kapua to elastyczny materiał z systemem aktywnej wentylacji, który zapewnia niezaburzony przepływ powietrza wewnątrz materaca, dzięki czemu tworzy idealne, higieniczne warunki podczas snu. Materac Kapua Aloha powstał w ekologicznym procesie produkcji, w którym powstałe natężenie CO2 nadaje się do ponownego przetworzenia w kolejnych etapach produkcji. Warto również zwrócić uwagę na w pełni ekologiczny pokrowiec, który wykonany został z poliestru pochodzącego z recyklingu. Materac Kapua Aloha to jakość i wieloletnia wygoda, czego potwierdzeniem jest aż 10-letnia gwarancja na wkład materaca.

Pianka Kapua
Pianka Kapua: elastyczna pianka zapewniająca prawidłowe podparcie ciała podczas snu. Tworzy siedem stref o zróżnicowanej twardości, które wpływają na równomierne rozłożenie ciężaru ciała oraz redukcję punktów nacisku. Skutecznie eliminuje poranne drętwienie kończyn, poprawiając krążenie krwi w organizmie.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 24 CM
Twardość - średni-twardy
Geltex Kapua Aloha Sembella - budowa
Pokrowiec
Pokrowiec: ekologiczny pokrowiec wykonany z poliestru, który w 100% pochodzi z recyklingu. W obrębie dolnej części pokrowca zastosowano dodatkowe pikowanie. W pokrowcu wykorzystano również specjalną siatkę Air-Wave, która umożliwia swobodny przepływ powietrza do wnętrza materaca. Pokrowiec można łatwo ściągnąć przy użyciu zamka błyskawicznego. Pokrowiec nadaje się do prania w 60 st.C.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
24 cm
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
średni/twardy
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Informacje dodatkowe:
dwustronny
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Status medyczny:
nie
Certyfikaty:
Certyfikat Oeko-Tex Standard 100
Producent:
Sembella
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od zweryfikowanych kupujących.
SEMBELLA
Gwarancja satysfakcji