Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
PERDORMIRE

Materac NEW MEMORY 2.0 PERDORMIRE piankowy

1 789,00 zł

Materac New Memory 2.0 to komfortowy materac w antybakteryjnym pokrowcu Medic+Area z dodatkowym pikowaniem pianką Visco Mind i Waterfoam.

Rozmiar:
Pokrowce Perdormire:
Dostępny do 6 tygodni
Ilość:

Materac New Memory 2.0 to ulepszona wersja jednego z najpopularniejszych materacy w ofercie producenta Perdormire – New Memory. Wkład materaca składa się bazowej pianki Waterfoam, która zapewnia solidne podparcie ciała oraz tworzy doskonałą podstawę dla ergonomicznej, dopasowującej się do sylwetki pianki Visco Mind. Materac New Memory 2.0 będzie doskonałym wyborem dla osób oczekujących odpowiedniej regeneracji po ciężkim dniu pracy. Do materaca dołączony jest ekologiczny pokrowiec Medic+Area z włóknami wiskozy, która obok niezwykłej wytrzymałości, charakteryzuje się świetną przepuszczalnością oraz odprowadzaniem nadmiaru wilgoci. Uniemożliwia rozwój i gromadzenie się pleśni i grzybów. Warto zwrócić uwagę na okres gwarancji, którym objęty został wkład piankowy – 10 lat. Jest to potwierdzeniem jakość wykonania oraz zastosowanych materiałów.

Pianka Visco Mind
Pianka Visco Mind: termoelastyczny materiał o gęstości 50 kg/m3. Otwartokomórkowa struktura zapewnia ciągły przepływ świeżego powietrza pomiędzy warstwami materaca. Pianka doskonale odwzorowuje naturalną sylwetkę użytkownika podczas snu, stabilnie podpiera ciała, zapewniając komfort i wygodę przez całą noc. Podczas produkcji zrezygnowano ze szkodliwych freonów, które zastąpione zostały emulsją wodną. Visco Mind to pianka w pełni bezpieczna dla alergików.
Pianka Waterfoam
Pianka CFC-Free Waterfoam: pianka wyprodukowana bez zastosowania szkodliwych, chemicznych związków CFC. Pianka charakteryzuje się otwartą strukturą komórkową, która umożliwia ciągły przepływ świeżego powietrza i odprowadza nadmiar wilgoci. Przekłada się to na antyalergiczność materiału. Wyróżnia się również wytrzymałością i odpornością na odkształcenia, zachowuje swoje właściwości przez bardzo długi czas.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 18 CM
Twardość - średni
New Memory 2.0 - budowa
Pokrowiec Medic+Area
Pokrowiec Medic+Area: pokrowiec wykonany w nowoczesnym procesie produkcji, dzięki któremu tkanina osiąga niebywałą sterylność. Jest wolna od pleśni, bakterii oraz innych alergenów, które wynikają z zastosowanej technologii oraz w pełni naturalnych, ekologicznych komponentów. Charakteryzuje się właściwościami, które pozwalają zachować świeże i czyste środowisko snu.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
PERDORMIRE