Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
PERDORMIRE

Materac ALOE VERA BIO VISCO 3.0 PERDORMIRE piankowy

1 856,00 zł

Materac Aloe Vera Bio Visco 3.0 to piankowy materac wykonany w całości z ekologicznej pianki Waterfoam. Materac dostępny w wysoce higienicznym pokrowcu Bayscent Aloe.

Rozmiar:
Pokrowce Perdormire:
Dostępny do 6 tygodni
Ilość:

Materac Aloe Vera Bio Visco 3.0 to połączenie nowoczesnej technologii produkcji z naturalnymi komponentami. Całość wkładu materaca stanowi wysokoelastyczna pianka Waterfoam. Jest to ekologiczny materiał o otwartej strukturze, która wpływa się na doskonałą wentylację oraz pochłanianie nadmiaru wilgoci. Obok wysokiej higieny pracy, pianka zapewnia stabilne podparcie ciała na całej długości, dzięki czemu kręgosłup utrzymany zostaje w prawidłowej pozycji przez całą noc. Materac Aloe Vera Bio Visco 3.0 wyróżnia się innowacyjnym pokrowcem Bayscent Aloe, który tworzy tkanina wzbogacona kapsułami z wyciągiem z aloesu o działaniu przeciwzapalnym i antybakteryjnym. Pokrowiec zapewnia odpowiednią temperaturę, wspomaga krążenie krwi oraz ma działanie relaksacyjne. Dodatkowe pikowanie pianką Visco Mind wpływa na idealne dopasowanie ciała do powierzchni materaca. Materac Aloe Vera Bio Visco 3.0 to wysoki komfort snu.

Pianka Waterfoam
Pianka CFC-Free Waterfoam: rodzaj pianki poliuretanowej o otwartej strukturze komórkowej. Zapewnia optymalną wentylacją oraz absorpcję wilgoci. Skutecznie chroni przed namnażaniem bakterii i grzybów oraz gromadzeniu kurzu i roztoczy. Wyróżnia się wytrzymałością i odpornością na codzienne użytkowanie. Zachowuje swoje właściwości przez wiele lat. W procesie produkcji pianka jest spieniana wodą, dzięki czemu nie ma konieczności stosowania niebezpiecznych dla środowiska freonów.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 21 CM
Twardość - twardy
Aloe Vera Bio Visco 3.0 - budowa
Pokrowiec Bayscent Aloe
Pokrowiec Bayscent Aloe: innowacyjna tkanina z zawartością mikrokapsułek z ekstraktem z aloesu, które aktywują się podczas użytkowania pokrowca. Skutecznie redukują ilość bakterii, przeciwdziałają nieprzyjemnym zapachom. Charakteryzuje się również właściwościami przeciwzapalnymi oraz przeciwutleniającymi. Pikowanie pianką Aloe Mind nadaje produktowi niebywałej puszystości i miękkości, zwiększając przy tym poczucie komfortu.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
PERDORMIRE