Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Promocja
PERDORMIRE

Materac ADAM PLUS PERDORMIRE piankowy

2 200,00 zł

Materac Adam Plus to piankowy model od producenta Perdormire o średniej twardości, zapewniający stabilne podparcie ciała. Dostępny w antyalergicznym pokrowcu.

Rozmiar:
Dostępny do 6 tygodni
Ilość:

Materac Adam Plus to produkt, który doskonale sprawdzi się w sypialniach osób ceniących prostotę wykonania przy zachowaniu wysokiego komfortu użytkowania. Wkład materaca w głównej mierze opiera się na piance Waterfoam, której właściwości tworzą powierzchnię stabilnie podpierającą ciało oraz gwarantującą wysoką odporność na odkształcenia podczas codziennego użytkowania. W materacu zastosowano również warstwę z ergonomicznej pianki Visco Mind, która doskonale dopasowuje się do kształtu ciała, redukując naciski zwrotne. Niewątpliwą zaletą materaca Adam Plus jest innowacyjny pokrowiec z antybakteryjnej tkaniny, która dodatkowo wzbogacona została pikowaniem w postaci pianki Visco Mind oraz Extra Soft Foam. Przekłada się to na niebywałą puszystość i miękkość tkaniny. Pokrowiec wyposażony został w specjalny pas Air Space, który usprawnia wentylację i wymianę powietrza w produkcie. Zapewnia higieniczność na najwyższym poziomie. Na wkład materaca obowiązuje 10-letnia gwarancja.

Pianka Visco Mind
Pianka Visco Mind: nowoczesna piana z pamięcią kształtu ciała. Zapewnia stabilne podparcie przy zachowaniu wysokiego komfortu podczas snu. Pianka nie wywiera nacisku zwrotnego, tłumi drgania i wibracje oraz usprawnia ukrwienie organizmu. Wyprodukowana została przy zastosowaniu technologii spieniania wodą, dzięki czemu wyeliminowane zostały szkodliwe dla zdrowia i środowiska freony.
Pianka Waterfoam
Pianka CFC-Free Waterfoam: poliuretanowa pianka stanowiąca podstawę w większości materacy z nowej kolekcji Perdormire. Otwarta struktura zapewnia odpowiednią wentylację oraz absorpcję wilgoci, tworzy wysoce higieniczne środowisko snu, wolne od bakterii, grzybów i pleśni. Pianka w procesie produkcyjnym spieniana jest wodą, dzięki czemu udało się wyeliminować szkodliwe dla środowiska freony (CFC).
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 23 CM
Twardość - sredni
Adam Plus - budowa
Pokrowiec
Pokrowiec: wytrzymała i odporna na rozciąganie tkanina o właściwościach antyalergicznych. Chroni przed rozwojem i gromadzeniem pleśni, grzybów i roztoczy. Wyposażona w specjalny pas wentylujący Air Space, który umożliwia ciągłą wymianę świeżego powietrza. Komfort wzmacnia pikowanie z pianki Visco Mind i pianki Extra Soft Foam. Nadają tkaninie niebywałej miękkości i puszystości.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Promocja
PERDORMIRE