Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Promocja
PERDORMIRE

Materac MIND IMPRESSION 3.0 PERDORMIRE piankowy

2 791,00 zł

Materac Mind Impression 3.0 to ulepszony model zapewniający komfortowy sen w niezwykle higienicznych warunkach. Materac dostępny w pokrowiec Nanotex.

Rozmiar:
Pokrowce Perdormire:
Dostępny do 6 tygodni
Ilość:

Materac Mind Impression 3.0 będzie doskonałym wyborem dla osób, które cenią sobie higieniczne warunki w sypialni i preferują średnio twardą powierzchnię spania. Materac tworzy kombinacja dwóch pianek, które tworzą niezwykle komfortowe środowisko snu. Dzięki 5 strefom o zróżnicowanej twardości, ciało użytkownika podparte jest stabilnie na całej długości, dodatkowo pianka Visco Mind idealnie dopasowuje się do sylwetki, zapewniając wrażenie delikatnego otulenia. Za stabilne utrzymanie kręgosłupa i całej konstrukcji odpowiedzialna jest ekologiczna pianka Waterfoam, która obok wytrzymałości charakteryzuje się świetną przepuszczalnością powietrza oraz absorpcją wilgoci, co przekłada się na świeżość i czystość we wnętrzu materaca. Innowacyjnym rozwiązaniem w materacu Mind Impression 3.0 jest pokrowiec Nanotex o właściwościach hydrofobowych, dzięki którym rozlany sok, woda czy kawa nie zostaje wchłonięta do wnętrza materaca, tylko pozostaje na powierzchni. Materac jest modelem o potwierdzonych certyfikatem właściwościach medycznych. Gwarancja na wkład wynosi 10 lat.

Pianka Visco Mind
Pianka Visco Mind: nowoczesna pianka z pamięcią kształtu ciała. Pod wpływem nacisku pianka dopasowuje się do naturalnej sylwetki użytkownika, zapewniając odpowiednie podparcie. Visco Mind redukuje naciski zwrotne oraz tłumi drgania i wibracje, dzięki czemu świetnie nadaje się do materacy dla par. Pianka charakteryzuje się odpornością i wytrzymałością na codzienne użytkowanie.
Pianka Waterfoam
Pianka CFC-Free Waterfoam: wysokoelastyczna pianka o właściwościach antyalergicznych. Cechuje się świetną oddychalnością i przepuszczalnością powietrza, dzięki otwartokomórkowej strukturze doskonale absorbuje wilgoć, tworząc świeże i czyste warunki wewnątrz materaca. Wyróżnia się również ekologicznym wykonaniem. W procesie produkcji nie wykorzystano niekorzystnych dla zdrowia freonów.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 23 CM
Twardość - sredni
Mind Impression 3.0 - budowa
Pokrowiec Nanotex
Pokrowiec Nanotex: nowoczesna tkanina, w której wykorzystano nanotechnologię w celu zmiany struktury molekularnej włókien. Dzięki takiemu zabiegowi cząsteczki nanotex są milion razy mniejsze od ziarenka piasku. Przekłada się to na właściwości hydrofobowe, dzięki którym rozlany płyn nie wchłania się do wnętrza materaca, tylko pozostaje na powierzchni, co ułatwia starcie bez pozostawiania plam.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Promocja
PERDORMIRE