Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Promocja
PERDORMIRE

Materac GRAN SONNO DE LUXE PERDORMIRE piankowy

3 242,00 zł

Materac Gran Sonno De Luxe to miękki model z pianką Visco Mind i ekologicznym materiałem Waterfoam. Materac dostępny w innowacyjnym pokrowcu Biocell 40 Fusion z dodatkowym pikowaniem.

Rozmiar:
Pokrowce Perdormire:
Dostępny do 6 tygodni
Ilość:

Materac Gran Sonno De Luxe to propozycja dla osób, które preferują sen na miękkim podłożu. Wkład materaca tworzy kombinacja dwóch wysokiej jakości, ekologicznych pianek. Gran Sonno De Luxe to gwarancja komfortu i wygody podczas snu. Dzięki wykorzystaniu wysokoelastycznej pianki Waterfoam powierzchnia materaca zapewnia optymalne podparcie kręgosłupa na całej długości. Pianka ta stanowi doskonałą bazę dla warstwy komfortowej z pianki Visco Mind. Perforowany materiał Visco Mind idealnie rozkłada nacisk oraz dopasowuje się do naturalnych krzywizn ciała, zapewniając odprężenie i odpowiednią regenerację po ciężkim dniu. Materac wyposażony został w innowacyjny pokrowiec Biocell 40 Fusion z dodatkiem srebra i karbonu o właściwościach antybakteryjnych i antystatycznych. Zaletą pokrowca jest dodatkowe pikowanie pianką Extra Soft, która zapewnia wrażenie delikatnego otulenia podczas snu oraz pianką Visco Mind Clima Fresh, której właściwości wpływają na odpowiednią regulację temperatury w trakcie nocy. Materac Gran Sonno De Luxe to model o właściwościach medycznych, które potwierdzają liczne certyfikaty. Potwierdzeniem jakości jest 10-letnia gwarancja na wkład materaca.

Pianka Visco Mind
Pianka Visco Mind: innowacyjny materiał z pamięcią kształtu ciała. Pianka idealnie dopasowuje się do sylwetki użytkownika, zapewniając komfortowe warunki podczas snu. Materiał redukuje naciski zwrotne, dzięki czemu wspomaga ukrwienie organizmu. Zaletą pianki Visco Mind jest jej ekologiczne wykonanie, w procesie produkcji nie wykorzystano szkodliwych dla zdrowia i środowiska freonów. Wyróżnia się również niezwykłą wytrzymałością na codzienne użytkowanie, dzięki dużej gęstości i odpowiedniemu procesowi produkcji zachowuje swoje właściwości przez wiele lat.
Pianka Waterfoam
Pianka CFC-Free Waterfoam: poliuretanowa pianka stanowiąca bazę dla większości materacy z kolekcji Perdormire. Jest to ekologiczny materiał, który powstał bez wykorzystania szkodliwych freonów (CFC). Pianka przepuszcza powietrze oraz odprowadza nadmiar wilgoci. Tworzy czyste środowisko, skutecznie zapobiega przed namnażaniem bakterii i pleśni we wnętrzu materaca. Jest w pełni bezpieczna dla alergików.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 28 CM
Twardość - sredni
Gran Sonno De Luxe - budowa
Pokrowiec Biocell 40 Fusion
Pokrowiec Biocell 40 Fusion: tkaninę pokrowca tworzy wiskoza, czyli włókna syntetyczne pochodzenia naturalnego oraz włókna srebra i karbonu. Jest to wysoce higieniczny produkt o właściwościach antyalergicznych i antystatycznych. Zapewnia długotrwałą świeżość i chroni przed gromadzeniem i rozwojem alergenów.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Promocja
PERDORMIRE