Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
PERDORMIRE

Materac MEDICAL FORM HD 3.5 PERDORMIRE piankowy

4 571,00 zł

Materac Medical Form HD 3.5 to piankowy model wykonany z naturalnych surowców dostępny w antybakteryjnym pokrowcu Lyocell.

Rozmiar:
Pokrowce Perdormire:
Dostępny do 6 tygodni
Ilość:

Materac Medical Form HD 3.5 to jeden z modeli dostępnych w najnowszej kolekcji producenta Perdormire. Stworzony został przy wykorzystaniu naturalnych surowców w nowoczesnym procesie produkcji, bez wykorzystania substancji szkodliwych dla zdrowia i środowiska. Zapewnia stabilność oraz prawidłowe podparcie ciała, które są efektem zastosowania kombinacji dwóch warstw pianki Waterfoam o różnej gęstości. Stanowią one doskonałą podstawę dla warstwy wierzchniej z pianki Visco Mind HD. Jest to plastyczny materiał, który tworzy aż siedem stref o zróżnicowanej twardości w obrębie jednej powierzchni, dzięki czemu każda część ciała podparta jest prawidłowo przez całą noc, niezależnie od zajmowanej pozycji. Pianka idealnie dopasowuje się do sylwetki użytkownika, zapewniając komfortowy i regenerujący sen. Materac dostępny jest w innowacyjnym pokrowcu z tkaniny Lyocell o właściwościach antyalergicznych, które zapewniają niezwykle higieniczne warunki podczas snu. Dodatkowe pikowanie pokrowca pianką Visco Mind oraz Extra Soft Foam przekłada się na jeszcze lepsze dopasowanie ciała do materaca. Producent zapewnia aż 10-letnią gwarancję na wkład materaca.

Pianka Visco Mind HD
Pianka Visco Mind HD: pianka o wysokiej gęstości ok. 95 kg/m3. Podwyższona gęstość materiału przekłada się na niezwykle dokładne dopasowanie powierzchni do sylwetki użytkownika. Pianka doskonale redukuje naciski oraz eliminuje przenoszenie drgań, dzięki czemu tworzy idealne warunki do odpoczynku podczas snu.
Pianka Waterfoam
Pianka Waterfoam: pianka poliuretanowa, która stanowi stabilną bazę dla większości materacy z kolekcji Perdormire. Stworzona została w ekologicznym procesie produkcji, bez wykorzystania szkodliwego dla środowiska freonu. Dzięki otwartokomórkowej strukturze pianka doskonale przepuszcza powietrze oraz absorbuje wilgoć. Tworzy antyalergiczne warunki we wnętrzu materaca. Charakteryzuje się wytrzymałością oraz odpornością na codzienne użytkowanie, zachowuje swoje właściwości przez wiele lat.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 26 CM
Twardość - sredni
Medical Form HD 3.5 - budowa
Pokrowiec lyocel
Pokrowiec Lyocell: naturalna tkanina sterylizowana, dzięki czemu jest w pełni wolna od bakterii, pleśni oraz kurzu i roztoczy. Zapewnia antyalergiczne warunki w obrębie materaca. Dodatkowe pikowanie w postaci pianki Visco Mind oraz Extra Soft Foam wpływa na jeszcze lepsze dopasowanie ciała do materaca oraz stabilniejsze podparcie.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
PERDORMIRE