Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Materac BELLA JANPOL piankowy
  • Materac BELLA JANPOL piankowy
JANPOL

Materac BELLA JANPOL piankowy

1 058,00 zł
Nowy produkt

Piankowy materac Bella z wkładem wysokoelastycznym w dwóch pokrowcach do wyboru.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny do 10 dni roboczych
Ilość:

Materac Bella to wysoce elastyczny model, który tworzy kombinacja dwóch pianek wzajemnie się uzupełniających. Dzięki odpowiedniej elastyczności oraz podwyższonej sprężystości materiałów, powierzchnia materaca doskonale dopasowuje się do naturalnych krzywizn ciała, utrzymując kręgosłup w stabilnej pozycji przez całą noc. Warto zwrócić uwagę na specjalne poprzeczne profilowania na powierzchni obu pianek. Tworzą one strefy o zróżnicowanej twardości, dzięki którym każda część ciała podparta jest indywidualnie. Przekłada się to na niezwykle komfortowy i odprężający odpoczynek. Zaletą materaca Bella są również właściwości, które pozwalają zachować niezwykle czyste środowisko snu. Otwartokomórkowa struktura pianek jest gwarancją odpowiedniej wymiany powietrza pomiędzy warstwami, dzięki czemu w obrębie materaca nie rozwijają się niebezpieczne dla człowieka mikroorganizmy. W standardowej wersji materac Bella dostępny jest w antyalergicznym pokrowcu Spin, który można wymienić na elegancką dzianinę Silver Protect.

Kombinacja pianek
Kombinacja pianek: dwie pianki wysokoelastyczne o podwyższonej elastyczności i sprężystości. Tworzą komfortową powierzchnię spania o siedmiu strefach twardości, doskonale podpierającą ciało na całej długości. Pianki cechują się wysoką higieną pracy, tworząc środowisko wolne od alergenów i bakterii. Zaletą pianek jest również wysoki poziom odporności na odkształcenia, dzięki czemu produkt nie traci swoich właściwości przez wiele lat
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 24 CM
Twardość - twardy
Bella - budowa
Pokrowiec Spin
Pokrowiec Spin: miękki i przyjemny w dotyku pokrowiec, którego sprężysta struktura wpływa na poprawę elastyczności punktowej materaca. Specjalna powłoka Sanitized tworzy niezwykle higieniczne warunki snu. Skutecznie chroni przed gromadzeniem i rozwojem alergenów. Pokrowiec należy odświeżać w temperaturze maksymalnej 40 st.C.
Pokrowiec Silver Protect
Pokrowiec Silver Protect: tkanina pokrowca wzbogacona została włóknami srebra o działaniu antyalergicznym. Specjalna powłoka zapewnia ochronę przed bakteriami oraz redukuje ilość alergenów na powierzchni materaca. Co więcej, tkanina nie elektryzuje się, dzięki czemu pokrowiec nie przyciąga kurzu. Aby pokrowiec zachował swoje właściwości przez długi czas, należy go prać w warunkach domowych w temperaturze 40 st.C.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
24 cm
Gwarancja:
5 lat
Twardość:
średni/twardy
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Informacje dodatkowe:
do stelaży regulowanych
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Informacje dodatkowe:
dwustronny
Status medyczny:
nie
Producent:
Janpol
JANPOL