Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-20%
Promocja
PAN MATERAC

Materac ORTO STRETCH PAN MATERAC piankowy

2 090,00 zł 1 672,00 zł
Nowy produkt

Wysokoelastyczny materac Orto Stretch ze specjalnymi konturowymi nacięciami stabilnie podtrzymującymi ciało.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny do 12 dni roboczych
Ilość:

Materac Orto Stretch to model z nowej kolekcji Pan Materac, który stworzony został przy współpracy z firmą Materasso. Doświadczenie zebrane w ciągu wielu lat pozwoliło stworzyć piankowy materac zapewniający stabilne i zdrowe podparcie ciała przy zachowaniu wysokiego komfortu snu. Specjalne konturowe nacięcia wykonane na piance HR wyprofilowane zostały w taki sposób, aby ciało wokół kręgosłupa uległo delikatnemu rozciągnięciu, dzięki czemu mięśnie w tej partii ciała rozluźniają się oraz dochodzi do redukcji nacisków pomiędzy kręgami. Przekłada się to na utrzymanie kręgosłupa w prawidłowej pozycji. Materac Orto Stretch dostępny jest w eleganckim pokrowcu Algua ze specjalną siatką 3D, która usprawnia przepływ świeżego powietrza do wnętrza materaca. Zapewnia wysoce higieniczne środowisko snu, wolne od alergenów. Producent zapewnia 5-letnią gwarancję, która obejmuje wkład materaca.

pianka wysokoelastyczna
Pianka wysokoelastyczna: elastyczna pianka, której podwyższona sprężystość zapewnia stabilne podparcie ciała podczas snu. Jest to materiał o świetnej przepuszczalności powietrza, dzięki czemu wkład materaca jest doskonale wentylowany, co przekłada się na czyste środowisko. Specjalne konturowe profilowanie powierzchni pianki zapewnia odprężający i regenerujący odpoczynek.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 20 cm
Twardość - twardy
Orto Stretch - budowa
Pokrowiec Algua
Pokrowiec Algua: tkanina pokrowca wzbogacona została ekstaktem z alg morskich, których właściwości wpływają pozytywnie na skórę. Pokrowiec charakteryzuje się również właściwościami, które pozwalają zachować środowisko wolne od alergenów i bakterii. Nadaje się do prania wodnego w temperaturze do 60 st.C.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
20 cm
Gwarancja:
5 lat
Twardość:
twardy
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
dwustronny
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Status medyczny:
nie
Producent:
Pan Materac
Promocja
PAN MATERAC