Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Obniżka
-20%
Promocja
PAN MATERAC

Materac GREENGEL ANTIBACTERIAL PAN MATERAC piankowy

2 314,00 zł 1 851,20 zł
Nowy produkt

Wysokiej jakości materac, w którym zastosowano trzy rodzaje pian. Gwarantuje odpoczynek na najwyższym poziomie komfortu.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny do 12 dni roboczych
Ilość:

Materac Greengel Antibacterial to najnowszy model w kolekcji marki Pan Materac. Powstał on we współpracy ze znaną i cenioną na polskim rynku firmą Materasso. Wspólna wiedza i doświadczenie pozwoliły wykonać produkt, który gwarantuje sen na najwyższym poziomie komfortu. Do jego produkcji wykorzystano najwyższej jakości materiały, które sprawiają, że materac posłuży nam przez wiele lat. Rdzeń modelu tworzy pianka Nightfly, którą cechuje wysoka elastyczność oraz sprężystość. Dodatkowo w produkcie obustronnie zastosowano piankę Antibacterial. Zapewnia ona nie tylko stabilne podparcia ciała osoby korzystającej z modelu, ale także uniemożliwia rozwój szkodliwych mikroorganizmów we wnętrzu materaca. Dopełnieniem całości jest włoska pianka żelowa Greengel. Bardzo pozytywnie wpływa ona na higienę snu oraz towarzyszący mu mikroklimat, przez co znacząco ułatwia zasypianie, nawet w bardzo upalne dni. Do modelu dołączony został pokrowiec Thermobalance. Z łatwością można go zdjąć i przeznaczyć do prania wodnego w temperaturze nie wyższej niż 60 stopni Celsjusza. W zależności od temperatury i wilgotności, włókna pokrowca zmieniają swoją strukturę, zwiększając lub zmniejszając przewiewność tkaniny.

pianka nightfly
Pianka Nightfly: elastyczna pianka, która idealnie dopasowuje się do sylwetki użytkownika. Produkowana jest bez wykorzystania szkodliwego czynnika CFC. Charakteryzuje się wysoką wytrzymałością na codzienne użytkowanie, dzięki czemu zachowuje swoje właściwości przez wiele lat.
Pianka antibacterial
Pianka Antibacterial: pianka zapobiega rozwojowi wszelkich drobnoustrojów wewnątrz materaca. W swej strukturze posiada specjalne enzymy, które działają bakteriobójczo, jednak co jest warte podkreślenia, są one bezpieczne dla zdrowia człowieka. Istotną informacją jest również fakt, iż materiał ten został sprawdzony w warunkach laboratoryjnych. Jest on także przyjazny osobom, które na co dzień zmagają się z alergią.
pianka greengel
Pianka Greengel: wysokiej jakości włoska piana, która dzięki swym właściwościom, gwarantuje przyjemny mikroklimat i bardzo dobrą higienę snu. Dodatkowo materiał doskonale regeneruje kręgosłup oraz stawy. Posiada także otwartokomórkową budową, przez co w produkcie zapewniona jest doskonała cyrkulacja powietrza.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 23 cm
Twardość - średni-twardy
Greengel Antibacterial - budowa
Pokrowiec thermobalance
Pokrowiec Thermobalance: pikowany pokrowiec, który w swej strukturze posiada włókna reagujące na temperaturę, przez co optymalnie dopasowuje się on do ciała użytkownika. Z łatwością można go zdjąć i wyprać w temperaturze nieprzekraczającej 60 stopni Celsjusza.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
23 cm
Gwarancja:
5 lat
Twardość:
średni
Informacje dodatkowe:
dwustronny
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Status medyczny:
nie
Producent:
Pan Materac
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

super materac

the best

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
Promocja
PAN MATERAC