Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Materac GELTEX QUANTUM STAR SEMBELLA piankowy
  • Materac GELTEX QUANTUM STAR SEMBELLA piankowy
SEMBELLA
Gwarancja satysfakcji

Materac GELTEX QUANTUM STAR SEMBELLA piankowy

3 044,00 zł
Nowy produkt

Siedmiostrefowy materac Geltex Quantum Star o właściwościach rehabilitacyjnych.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Dostępny do 4 tygodni
Ilość:

Materac Geltex Quantum Star to nowość w ofercie producenta Sembella. Model tworzą dwie warstwy wysokiej jakości hybrydowej pianki Geltex. Materiał ten tworzy niezwykle komfortowe podłoże snu. Dzięki otwartej i elastycznej strukturze materiału powierzchnia doskonale podpiera ciało, które utrzymane zostaje w zdrowej i stabilnej pozycji przez całą noc. Taki efekt udało się uzyskać dzięki siedmiu strefom twardości, którymi charakteryzuje się powierzchnia materaca. Klienci z pewnością docenią doskonałą wentylację w obrębie produktu, która przekłada się na zachowanie optymalnej temperatury zarówno podczas ciepłych letnich wieczorów, jak i zimowych nocy. Taka budowa pozwala na zachowanie świeżego i czystego środowiska snu, wolnego od niebezpiecznych mikroorganizmów. Zwieńczeniem materaca Geltex Quantum Star jest delikatny i przyjemny w dotyku pokrowiec ze specjalną siatką Air Wave, która dodatkowo usprawnia wymianę powietrza z otoczeniem. Potwierdzeniem jakości produktu jest aż 10-letnia gwarancja, która obejmuje wkład materaca. Wysokość materaca wynosi ok. 22 cm.

Pianka hybrydowa Geltex
Pianka hybrydowa Geltex: materiał o otwartej i elastycznej strukturze. Innowacyjna pianka z aktywną wentylacją, która doskonale wyrównuje temperaturę w zależności od warunków panujących w sypialni. W obrębie materaca tworzy siedem stref o zróżnicowanej twardości, które zapewniają stabilne utrzymanie ciała na całej długości. Jest to materiał trwały, odporny na odkształcenia oraz działanie wilgoci i ciepła.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 22 CM
Twardość - średni
Geltex Quantum Star - budowa
Pokrowiec
Pokrowiec: elegancki pokrowiec ze specjalną siatką Air Wave, która ułatwia przepływ świeżego powietrza do wnętrza materaca. Dzięki uchwytom po bokach przenoszenie materaca w inne miejsce nie stanowi problemu. Dodatkowo zamek rozdzielczy ułatwia ściągnięcia pokrowca w celu wyprania w temperaturze 60 st.C.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
22 cm
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
średni
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Informacje dodatkowe:
jednostronny
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Status medyczny:
nie
Producent:
Sembella
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od zweryfikowanych kupujących.
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Zweryfikowany zakup

Meterac Galtex Quantum Star

To mój drugi materac Sambelli i o ile wydawało mi się że poprzedni był wygodny to ten jest jeszcze wygodniejszy. Wprawdzie użytkuję go bardzo krótko (ledwo tydzień) ale mam nadzieję że pierwsze wrażenie mnie nie myli.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
SEMBELLA
Gwarancja satysfakcji