Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Materac GELTEX QUANTUM STAR SEMBELLA piankowy
  • Materac GELTEX QUANTUM STAR SEMBELLA piankowy
SEMBELLA
Gwarancja satysfakcji

Materac GELTEX QUANTUM STAR SEMBELLA piankowy

2 393,00 zł
Nowy produkt

Siedmiostrefowy materac Geltex Quantum Star o właściwościach rehabilitacyjnych.

Rozmiar:
Dostępny do 15 dni roboczych
Ilość:

Materac Geltex Quantum Star to nowość w ofercie producenta Sembella. Model tworzą dwie warstwy wysokiej jakości hybrydowej pianki Geltex. Materiał ten tworzy niezwykle komfortowe podłoże snu. Dzięki otwartej i elastycznej strukturze materiału powierzchnia doskonale podpiera ciało, które utrzymane zostaje w zdrowej i stabilnej pozycji przez całą noc. Taki efekt udało się uzyskać dzięki siedmiu strefom twardości, którymi charakteryzuje się powierzchnia materaca. Klienci z pewnością docenią doskonałą wentylację w obrębie produktu, która przekłada się na zachowanie optymalnej temperatury zarówno podczas ciepłych letnich wieczorów, jak i zimowych nocy. Taka budowa pozwala na zachowanie świeżego i czystego środowiska snu, wolnego od niebezpiecznych mikroorganizmów. Zwieńczeniem materaca Geltex Quantum Star jest delikatny i przyjemny w dotyku pokrowiec ze specjalną siatką Air Wave, która dodatkowo usprawnia wymianę powietrza z otoczeniem. Potwierdzeniem jakości produktu jest aż 10-letnia gwarancja, która obejmuje wkład materaca. Wysokość materaca wynosi ok. 22 cm.

Pianka hybrydowa Geltex
Pianka hybrydowa Geltex: materiał o otwartej i elastycznej strukturze. Innowacyjna pianka z aktywną wentylacją, która doskonale wyrównuje temperaturę w zależności od warunków panujących w sypialni. W obrębie materaca tworzy siedem stref o zróżnicowanej twardości, które zapewniają stabilne utrzymanie ciała na całej długości. Jest to materiał trwały, odporny na odkształcenia oraz działanie wilgoci i ciepła.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 22 CM
Twardość - średni
Geltex Quantum Star - budowa
Pokrowiec
Pokrowiec: elegancki pokrowiec ze specjalną siatką Air Wave, która ułatwia przepływ świeżego powietrza do wnętrza materaca. Dzięki uchwytom po bokach przenoszenie materaca w inne miejsce nie stanowi problemu. Dodatkowo zamek rozdzielczy ułatwia ściągnięcia pokrowca w celu wyprania w temperaturze 60 st.C.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
22 cm
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
średni
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Informacje dodatkowe:
jednostronny
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Status medyczny:
nie
Producent:
Sembella
SEMBELLA
Gwarancja satysfakcji