Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Materac NATURA AIRGEL MATERASSO piankowy
  • Materac NATURA AIRGEL MATERASSO piankowy
MATERASSO

Materac NATURA AIRGEL MATERASSO piankowy

1 475,00 zł
Nowy produkt

Dwustronny materace Natura Airgel ze strefami o zróżnicowanej twardości. Model dostępy w antybakteryjnym pokrowcu Greenfirst.

Rozmiar:
Pokrowce:
Dostępny do 15 dni roboczych
Ilość:

Materac Natura Airgel to nowość w ofercie producenta Materasso. Jest to jeden z modeli dostępnych w kolekcji Greenline, która stworzona została z myślą o osobach ceniących ekologiczne produkty powstające w bezpiecznym dla środowiska procesie produkcji. Wkład materaca tworzy kombinacja czterech rodzajów pianek, które tworzą dwie powierzchnie o odmiennym stopniu twardości. Dla osób preferujących nieco miększe podłoże zaleca się stosowanie strony obłożonej pianką Airgel oraz Lazy-Foam. Są to pianki reagujące na temperaturę oraz nacisk ze strony użytkownika, dzięki czemu doskonale dopasowują się do krzywizny ciała, zapewniając komfortowy i odprężający wypoczynek. Twardsza powierzchnia będzie odpowiednia dla osób szukających stabilniejszego podparcia. Pianka Aloe Vera, obok ekologicznych właściwości, charakteryzuje się doskonałą elastycznością punktową, która przekłada się na prawidłowe podparcie każdej części ciała w zależności od ciężaru i siły nacisku. Materac Natura Airgel dostępny jest w antybakteryjnym pokrowcu Greenfirst przeznaczonym do prania w temperaturze 60 st.C. Producent zapewnia aż 6-letnią gwarancję na wkład materaca.

Pianka Airgel
Pianka Airgel: wysokoelastyczny materiał, który dopasowuje się do naturalnej sylwetki użytkownika, dzięki czemu utrzymuje ciało w zdrowej i stabilnej pozycji. Pianka produkowana jest przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii. Pianka tworzy warstwę wierzchnią o grubości 2 cm.
Pianka Lazy-Foam
Lazy-Foam: termoelastyczna pianka, która pod wpływem temperatury i nacisku ze strony użytkownika idealnie dopasowuje się do kształtu ciała. Zapewnia wygodny i komfortowy sen, przy zachowaniu stabilnej pozycji niezależnie od ułożenia ciała podczas odpoczynku. Pianka tworzy w materacu warstwę o grubości 4 cm.
Pianka Nightfly
Pianka Nightfly: wysokiej jakości pianka produkowana na bazie wody, dzięki czemu jest to materiał ekologiczny, produkowany bez użycia substancji szkodliwych dla środowiska i człowieka. Cechuje się doskonałą elastycznością punktową, która przekłada się na prawidłowe podparcie kręgosłupa na całej długości. Specjalne nacięcia na powierzchni pianki tworzą 7 stref twardości o zróżnicowanej twardości. Wysokość pianki w materacu - 7 cm.
Pianka Aloe Vera
Pianka Aloe Vera: elastyczna i sprężysta pianka zapewniająca niebywały komfort i wygodę podczas snu. Specjalne mikrokapsułki zawarte w strukturze pianki wpływają na regenerację skóry użytkownika oraz detoksykację organizmu człowieka. Pianka stabilnie podpiera ciało, gwarantując odprężenie i wygodę przez całą noc.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 21 CM
Twardość - średni
Natura Airgel - budowa
Pokrowiec Greenfirst
Pokrowiec Greenfirst: innowacyjny pokrowiec ze specjalną powłoką antybakteryjną, która skutecznie chroni przed gromadzeniem i rozwojem niebezpiecznych mikroorganizmów. Wysoka przewiewność materiału zapewnia długotrwałą świeżość i czystość. Pokrowiec można łatwo ściągnąć i wyprać w temperaturze 60 st.C.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
21 cm
Gwarancja:
3 lata
Twardość:
twardy
Status medyczny:
nie
Producent:
Materasso
MATERASSO