Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Materac Janpol Rosalia
  • Materac Janpol Rosalia
JANPOL
Produkt ECO

Materac ROSALIA JANPOL piankowy

2 423,00 zł
Nowy produkt

Materac Rosalia należy do grupy materacy Eco. Do jego produkcji wykorzystano wyłącznie naturalne składniki.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny do 10 dni roboczych
Ilość:

Rosalia to materac, który należy do najnowszej kolekcji Janpol Eco. Produkty w tej linii skierowane są do osób, które cenią ekologiczne rozwiązania. Budowa modelu została oparta na innowacyjnej piance, która posiada niezwykłą elastyczność oraz sprężystość. Cechuje się ona także wysoką zawartością naturalnych olejków sojowych, dzięki którym materac jest trwały i odporny na odkształcenia. Inżynierowie marki Janpol zadbali również o to, aby w produkcie zachodziła prawidłowa cyrkulacja powietrza, dzięki której model zachowuje długotrwałą świeżość. Co więcej, dzięki odpowiedniej konstrukcji z produktu bardzo szybko usuwana jest wilgoć, która jest niebezpieczna dla materaca. Warto również podkreślić, iż projektanci produktu Rosalia zadbali o to, aby ciężar ciała użytkownika rozkładał się równomiernie na całej powierzchni. Takie rozwiązanie rozluźnia mięśnie, pozytywnie wpływa na jakość naszego snu oraz niweluje ból, szczególnie w odcinku lędźwiowym i piersiowym kręgosłupa. Do modelu dołączony został pokrowiec Lino, który w swej strukturze posiada włókna lnu. Można przeznaczyć go do prania wodnego w temperaturze nie wyższej niż 30 stopni Celsjusza. Istnieje również możliwość wymiany ów wymienionego obszycia na pokrowiec Biox.

Pianka wysokoelastyczna
Pianka wysokoelastyczna: jest to materiał przyjazny dla środowiska. W jego strukturze można znaleźć olejki sojowe, które znacząco wydłużają żywotność materaca. Pianka gwarantuję doskonałą cyrkulację wewnątrz produktu, dzięki której w modelu nie gromadzi się wilgoć. Warto również nadmienić, że pianka bardzo pozytywnie wpływa na jakość snu.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 19,5 CM
Twardość - średni
Rosalia - budowa
Pokrowiec Biox
Pokrowiec Biox: obszycie zostało wykonane z naturalnej bawełny. Doskonale absorbuje i odprowadza wilgoć. Jego struktura gwarantuje bardzo dobrą cyrkulację powietrza. Pokrowiec posiada właściwości antyalergiczne, przez co gwarantuje on zdrowy i bezpieczny sen. Obszycie z łatwością można zdjąć i wyprać w temperaturze nie przekraczającej 40 stopni Celsjusza.
Pokrowiec Lino
Pokrowiec Lino: przy produkcji pokrowca wykorzystano ekologiczną bawełnę oraz len. Połączenie to gwarantuje przyjemne uczucie miękkości oraz zapewnia doskonałą regenerację podczas snu. Obszycie jest bardzo trwałe. Jego struktura sprawia, że ciecz, która pojawi się na pokrowcu jest natychmiastowo wchłaniana i odparowywana. Pokrowiec przeznaczony do prania wodnego w temperaturze maksymalnej wynoszącej 30 stopni Celsjusza.
Poniższa tabela pomoże w wybraniu odpowiedniej twardości materaca

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
19,5 cm
Gwarancja:
7 lat
Twardość:
średni
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Informacje dodatkowe:
dwustronny
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Informacje dodatkowe:
ECO
Status medyczny:
nie
Producent:
Janpol
JANPOL
Produkt ECO