Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Materac PURE DREAM JANPOL piankowy
  • Materac PURE DREAM JANPOL piankowy
JANPOL

Materac PURE DREAM JANPOL piankowy

1 239,00 zł
Nowy produkt

Materac Pure Dream z innowacyjnym materiałem Pure Eco oraz pianką moletowaną zapewniającą efekt delikatnego masażu.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny do 10 dni roboczych
Ilość:

Materac Pure Dream to jeden z nowszych modeli dostępnych od producenta Janpol. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych materiałów, materac zapewnia stabilne podparcie ciała przy zachowaniu wysokiego komfortu użytkowania. We wkładzie modelu Pure Dream zastosowano wysokiej jakości piankę wysokoelastyczną, dzięki której konstrukcja zyskuje na stabilności. Jest to niezwykle istotne ze względu na zachowanie wieloletniej żywotności produktu. Warto wspomnieć o specjalnym moletowanym materiale wyścielającym piankę wysokoelastyczną. Jest to pianka, której właściwości zapewniają punktowe podparcie kręgosłupa, dzięki czemu sen jest wygodny i odprężający w każdej pozycji. Dodatkowo kształt pianki wpływa na prawidłowe krążenie co przekłada się na odpowiednią regenerację podczas całej nocy. Wysoki poziom komfortu użytkowania jest efektem zastosowania innowacyjnej pianki Pure Eco, która dostosowując się do sylwetki zapewnia wrażenie otulenia. Co więcej, jest to materiał całkowicie bezpieczny dla alergików. Wysoka zawartość olei sojowych jest gwarancją bezpieczeństwa przed wystąpieniem reakcji alergicznych. Potwierdzeniem jakości i trwałości materaca Pure Dream jest gwarancja na okres 5 lat obejmująca wkład materaca.

Pianka wysokoelastyczna
Pianka wysokoelastyczna: materiał o podwyższonej elastyczności. Zapewnia odpowiednią stabilność materaca, która przekłada się na prawidłowe podparcie ciała użytkownika podczas snu. Zaletą tego rodzaju materiału jest jego wieloletnia żywotność.
Pianka moletowana
Pianka moletowana: innowacyjny materiał, który wpływa na odpowiednie podparcie kręgosłupa na całej długości. Specjalny kształt pianki zapewnia prawidłowe krążenie, dzięki czemu sen jest odprężający. Materiał zapewnia delikatne odczucie masażu
Pianka Pure Eco
Pianka Pure Eco: nowoczesna pianka, która pod wpływem temperatury i nacisku dopasowuje się do sylwetki użytkownika zapewniając wrażenie delikatnego otulenia. W składzie pianki zawarte zostały oleje sojowe, które chronią użytkownika przed reakcjami alergicznymi. Materiał jest wysoce higieniczny i ekologiczny przez co polecany jest alergikom.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 24 CM
Twardość - średni
Pure Dream - budowa
Pokrowiec Tencel
Pokrowiec Tencel: tkaninę pokrowca tworzą biodegradowalne włókna, wyprodukowane w certyfikowanym procesie produkcji. Przepuszczająca powietrze dzianina absorbuje wilgoć, dzięki czemu utrzymuje w obrębie produktu czyste i świeże środowisko snu. Aby pokrowiec nie stracił swoich właściwości, należy go prać w warunkach domowych w temperaturze do 40 st.C.
Pokrowiec Silver Protect
Pokrowiec Silver Protect: antyalergiczny pokrowiec ze specjalnymi włóknami srebra w tkaninie. Skutecznie chroni przed rozwojem i gromadzeniem alergenów oraz redukuje nieprzyjemne zapachy. Charakteryzuje się wytrzymałością na wielokrotnie pranie, dzięki czemu nie traci swoich właściwości mimo częstego prania, które powinno odbywać się w 40 st.C.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
24 cm
Gwarancja:
5 lat
Twardość:
średni
Status medyczny:
nie
Producent:
Janpol
JANPOL