Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Obniżka
-192,00 zł Materac OPTI BIO SEMBELLA piankowy
  • Materac OPTI BIO SEMBELLA piankowy
Promocja
SEMBELLA

Materac OPTI BIO SEMBELLA piankowy

791,00 zł 599,00 zł
Nowy produkt

Model Opti Bio jest materacem o właściwościach ortopedycznych z 7 strefami twardości

Rozmiar:
Dostępny do 15 dni roboczych
Ilość:

Materac Opti Bio jest modelem piankowym o właściwościach ortopedycznych, w którym znajduje się 7 stref twardości. Wysoki komfort snu zapewnia pianka Bio która stanowi wypełnienie materaca. Stworzona została na bazie naturalnych olejów. Jest to produkt wysoce ekologiczny, bezpieczny dla alergików. Wykorzystane materiały zapewniają ochronę przed gromadzeniem i rozmnażaniem roztoczy oraz innych czynników wywołujących alergie. Cechuje się zarówno elastycznością jak i stabilnością podparcia dla całego ciała. Produkt wyposażony jest w nasączony wyciągiem z aloesu pokrowiec Aloe Vera. Zdejmowanie i zakładanie pokrowca jest ułatwione dzięki zastosowaniu rozpinanego zamka. Producent zaleca pranie pokrowca w temperaturze nie przekraczającej 60 st.C. Wysokość materaca z pokrowcem wynosi ok. 18 cm.

Pianka Bio
Pianka Bio: pochodne ropy naftowej zostały zastąpione naturalnym olejem. Wysokiej jakości antybakteryjny, ekologiczny materiał. Zapewnia stabilne podparcie dla kręgosłupa przy zachowaniu odpowiedniego poziomu elastyczności.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 18 CM
Twardość - średni
Opti Bio - budowa
Pokrowiec Aloe Vera
Pokrowiec Aloe Vera: przewiewny materiał nasączony ekstraktem z aloesu. Antyalergiczny, delikatny dla skóry. Wyposażony w zamek dzięki czemu zdejmowanie i zakładanie w celu odświeżenia nie stanowi problemu. Maksymalna temperatura prania 60 st.C.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
18 cm
Gwarancja:
5 lat
Twardość:
średni
Informacje dodatkowe:
odwracalny
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Producent:
Sembella
Promocja
SEMBELLA