Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Obniżka
-264,00 zł Materac SMART ENDURO Sembella piankowy
  • Materac SMART ENDURO Sembella piankowy
Promocja
SEMBELLA

Materac SMART ENDURO SEMBELLA piankowy

953,00 zł 689,00 zł
Nowy produkt

Wygodny materac wykonany z pianki poliuretanowej oraz maty kokosowej.

Rozmiar:
Dostępny do 4 tygodni
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac SMART ENDURO SEMBELLA piankowy Rozmiar: 160x200 1 1 219,00
1 691,00

Smart Enduro to nowa propozycja od firmy Sembella. Materac ten powstał na wskutek połączenia dwóch pianek poliuretanowych o zróżnicowanym stopniu twardości. Posiadają one właściwości antyalergiczne oraz znajdują się po obu stronach materaca. Pomiędzy nimi znajduję się specjalna warstwa kokosa. Warstwa ta sprawia, że model jest bardzo wytrzymały oraz bardzo dobrze wentylowany. Smart Enduro posiada siedem stref twardości, przez użytkownik ma pewność, że jego kręgosłup jest bardzo dobrze podparty. Do modelu dołączony został pokrowiec, który nadaje się do prania wodnego w temperaturze do 60 stopni Celsjusza, przez co o wiele łatwiej utrzymać go w czystości. Dodatkowym autem są uchwyty, które z pewnością ułatwią przenoszenie lub obracanie materaca. Całkowita wysokość wynosi 19 cm.

Pianka poliuretanowa
Pianka poliuretanowa: to klasyczna, atestowana piana, którą cechują właściwości antyalergiczne. Gwarantuje ona odpoczynek na najwyższym poziomie komfortu. W produkcie występuje w dwóch twardościach: H3 oraz H4.
Mata kokosowa
Mata kokosowa: wykonana została z naturalnego włókna kokosowego. Zastosowanie jej w materacu sprawia, że produkt staje się twardszy, wydłuża się jego trwałość oraz usprawniona zostaje cyrkulacja powietrza.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 19 CM
Twardość - średni
Smart Enduro - budowa
Pokrowiec pikowany
Pokrowiec pikowany: klasyczny pokrowiec, przeznaczony do prania wodnego w temperaturze maksymalnej wynoszącej 60 stopni Celsjusza. Gwarantuje on bardzo dobry przepływ powietrza oraz doskonale chroni produkt.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
19 cm
Gwarancja:
5 lat
Twardość:
średni/twardy
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Status medyczny:
nie
Producent:
Sembella
Promocja
SEMBELLA