Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Materac SWISS ENERGY MATERASSO piankowy
  • Materac SWISS ENERGY MATERASSO piankowy
MATERASSO

Materac SWISS ENERGY MATERASSO piankowy

2 110,00 zł
Nowy produkt

Piankowy materac Swiss Energy Materasso zapewniający odpoczynek na najwyższym poziomie komfortu.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Dostępny do 12 dni roboczych
Ilość:

Swiss Energy to materac marki Materasso. W produkcie główną warstwę stanowi profilowana pianka wysokoelastyczna o grubości 14 cm. Zapewnia ona całej konstrukcji stabilizację. Dodatkowo po obu stronach produktu znajdziemy jedną z najnowocześniejszych pianek EvoPoreHRC, której grubość wynosi 3 cm. Pianka ta charakteryzuje się wysoką wytrzymałością oraz odpornością na zmianę temperatury i wilgotności. Do modelu dołączony został zdejmowalny, pikowany pokrowiec Thermobalance. Tkanina, z której zostało wykonane obszycie zawiera włókna reagujące na temperaturę, przez co idealnie dopasowuje się do ciała. Pokrowiec przeznaczony jest do prania wodnego w temperaturze do 60 stopni Celsjusza. Całkowita wysokość modelu wynosi 23 cm, zaś maksymalne obciążenie to 140 kg.

Pianka Wysokoelastyczna
Pianka Wysokoelastyczna: to materiał, który zapewnia doskonałą cyrkulację powietrza. Jej gęstość wynosi 45 kg/m3. Dodatkowym atutem jest fakt, iż materiał ten szybko powraca do pierwotnego kształtu, jest sprężysty i zapewnia doskonałe podparcie dla ciała.
Pianka EvoPoreHRC
Pianka EvoPoreHRC: to niesamowity materiał, który jest bardzo wytrzymały i odporny na działanie czynników takich jak temperatura czy wilgoć. Zapewnia doskonałą stabilność oraz jest odporna na wysoki nacisk.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 23 CM
Twardość - średni
Swiss Energy - budowa
Pokrowiec Thermobalance
Pokrowiec Thermobalance: Pikowany pokrowiec Thermobalance zawiera włókna, które pod wpływem temperatury optymalnie dopasowują się do ciała użytkownika. Produkt przeznaczony do prania wodnego w temperaturze nie większej niż 60 stopni Celsjusza.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
23 cm
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
średni
Status medyczny:
nie
Producent:
Materasso
MATERASSO