Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Obniżka
-15% Materac VISCO FRESH MOLLYFLEX piankowy
  • Materac VISCO FRESH MOLLYFLEX piankowy
  • Materac VISCO FRESH MOLLYFLEX piankowy
Promocja
MOLLYFLEX

Materac VISCO FRESH MOLLYFLEX piankowy

2 450,00 zł 2 082,50 zł
Nowy produkt

Wielowarstwowy materac piankowy z pokrowcem Thermotech.

Rozmiar:
Dostępny od 2 do 4 tygodni
Ilość:

Materac Visco Fresh jest modelem, który dzięki miękkości powierzchni oferuje niezwykły komfort i wygodę. Produkt sprawdzi się podczas wszystkich pór roku, niezmiennie zapewniając wysoką higienę snu. W wypełnieniu zastosowano cztery warstwy pianek o różnych właściwościach i odmiennej grubości. Te wykonane z pianki wysokoelastycznej odpowiadają za właściwe podparcie ciała w każdym punkcie i stabilność konstrukcji. Znajdująca się nad nimi pianka termoelastyczna przylega do ciała i delikatnie je otula, a górna pianka polargel pomaga w zachowaniu odpowiedniej temperatury powierzchni. Aktywna wentylacja wypełnienia sprawia, że nadmiar wilgoci jest szybko eliminowany, a w piankach nie osiada kurz. Materac jest elastyczny i odporny na deformacje spowodowane dużym obciążeniem. Jego atutem jest pokrowiec wykonany z materiału redukującego potliwości podczas snu i ryzyko przegrzania organizmu. Powinien być czyszczony w temp. nieprzekraczającej 60 st.C. Visco Fresh zaliczany jest do produktów medycznych i ma działanie antyodleżynowe. Gwarancja: 10 lat na wkład. Wysokość: 22 cm.

Pianka Polygel
Pianka Polygel: trwała pianka poliuretanowa o podwyższonych parametrach gęstości i elastyczności. Stosuje się ją jako warstwę zewnętrzną, mającą najbliższy kontakt z ciałem. Dzięki efektowi wody zapewnia pełen relaks w trakcie wypoczynku.
Pianka Viscofoam Waterlily
Pianka Viscofoam Waterlily: materiał rozkładający równomiernie i stopniowo ciężar ciała na całej powierzchni materaca. Ta lekko sprężysta pianka posiada strukturę otwartych komórek i ułatwia zmianę pozycji w trakcie snu. Te ekologiczny materiał jest odporny na trwałe deformacje.
Lateks
Pianka Newlatex: tworzywo łączące w sobie cechy pianki wysokoelastycznej i sprężystość lateksu. Pianka reaguje na ciężar ciała i właściwie je podpiera w każdym punkcie. Materiał może być produkowany w wielu stopniach twardości.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 22 CM
Twardość - twardy
Visco Fresh - budowa
Pokrowiec Termotech
Pokrowiec Termotech: materiał pomagający w kontroli temperatury i zapewniający właściwy mikroklimat snu. Zastosowano w nim technologię kapsułek PCM opracowaną przez NASA. Pokrowiec jest cienki i przewiewny. Polecany jest osobom cierpiącym na nadmierną potliwość nocną. Temp. prania – 60 st.C.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
22 cm
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
twardy
Status medyczny:
tak
Producent:
Mollyflex
Promocja
MOLLYFLEX