Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
Materac MONTREAL MOLLYFLEX piankowy
  • Materac MONTREAL MOLLYFLEX piankowy
  • Materac MONTREAL MOLLYFLEX piankowy
Promocja
MOLLYFLEX

Materac MONTREAL MOLLYFLEX piankowy

1 990,00 zł
Nowy produkt

Wysoki materac z warstwą pianki termoelastycznej.

Rozmiar:
Dostępny od 2 do 4 tygodni
Ilość:

Materac Montreal jest modelem, który pozwala na efektywny wypoczynek po ciężkim dniu pracy. Górna pianka o wysokości 7 cm wykonana jest z tworzywa termoelastycznego i pozwala na pełne rozluźnienie mięśni. Materiał dostosowuje się z łatwością do pozycji, w której śpi użytkownik i nie wywołuje żadnego nacisku zwrotnego. Znajdująca się pod nim pianka wysokoelastyczna o grubości 13 cm utwardza konstrukcję i zapewnia jej odpowiednią wytrzymałość na obciążenie. Materac jest przewiewny i higieniczny. Materac może być stosowany z każdym rodzajem stelaża, ponieważ nie ma ryzyka uszkodzenia wypełnienia podczas zginania na stelażu regulowanym. Pokrowiec zewnętrzny wykonano z delikatnego materiału wzbogaconego włóknem sojowym. Tkanina chroni wnętrze materaca przed zniszczeniem i zabrudzeniem. Pokrowiec można z łatwością zdjąć i wyprać w temp. 60 st.C. Montreal jest modelem o średniej twardości, a jego rdzeń objęto dziesięcioletnią gwarancją producencką.

PROMOCJA: Przy zakupie materaca w rozmiarze 80, 90, 100, 120x200 przysługuje jeden gratis - poduszka (Mollywell Classic, Mollywell Ergo, Moontex Air-Relax, Moontex Air-Cervival, Moontex Relax, Moontex Cervival) lub Ochraniacz wodoodporny na materac Mollyflex. Przy zakupie materaca w rozmiarze 140, 160, 180 i 200x200 do wyboru dwa gratisy - poduszki lub poduszka i ochraniacz wodoodporny na materac. Wybrany gratis należy podać w komentarzu podczas składania zamówienia!

Pianka Viscofoam HD
Pianka Viscofoam: podstawowy materiał stosowany w materacach Mollyflex. Ta sprężysta pianka łatwo dopasowuje się do użytkownika i wolno odzyskuje wyjściową formę, nie pozostawiając w niej trwałych wgnieceń.
Pianka Newlatex
Pianka Polilatex: materiał wytwarzany bez udziału szkodliwych substancji (CFC), w technologii zmiennociśnieniowej, która do spieniania tworzywa wykorzystuje wodę. Pianka jest sprężysta i odpowiednio twarda, dzięki czemu rozkłada równomiernie nacisk na powierzchni materaca.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 22 CM
Twardość - średni
Montreal - budowa
Pokrowiec Soybean
Pokrowiec Soybean: delikatny, jedwabisty materiał wykonany z tkaniny zawierającej naturalne włókna sojowe oraz bawełnę. Pokrowiec jest elastyczny i przewiewny. Materiał sprawnie pochłania i odprowadza wilgoć. Jest przeznaczony do czyszczenia w temp. 60 st.C.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
20 cm
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
średni
Status medyczny:
tak
Producent:
Mollyflex
Promocja
MOLLYFLEX