Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Materac MANTOVA MOLLYFLEX piankowy
  • Materac MANTOVA MOLLYFLEX piankowy
  • Materac MANTOVA MOLLYFLEX piankowy
MOLLYFLEX

Materac MANTOVA MOLLYWELL TOP MOLLYFLEX piankowy

5 470,00 zł
Nowy produkt

Luksusowy materac z innowacyjnych pianek w pokrowcu z naturalnym jedwabiem.

Rozmiar:
Dostępny od 2 do 4 tygodni
Ilość:

Model Mantova jest owocem wieloletniej pracy specjalistów w produkcji materacy. W procesie tworzenia produktu sprawdzono wiele technologii, by finalnie wykorzystać tę pozwalającą na wykonanie materaca idealnego. Przemyślana kolejność warstw oraz zastosowanie materiałów o odmiennym stopniu twardości sprawia, że podłoże wspomaga właściwe ułożenia kręgosłupa i stabilnie je podpiera. Środkową warstwę wypełnienia stanowią mikrosprężyny typu tablet. Elementy te wpływają korzystnie na elastyczność podłoża oraz ułatwiają zmianę pozycji w trakcie snu. Tuż nad nimi znajdują się przewiewne pianki, które zapewniają podłożu odpowiednią miękkość. Stabilna i odporna na deformacje konstrukcja może być bez obaw stosowana również przez osoby o zwiększonej masie ciała. Dużym atutem materaca jest zdejmowany pokrowiec. Materiał jest połączeniem naturalnego jedwabiu oraz włókien celulozy drzewnej. Tkanina ułatwia stabilizację temperatury oraz wilgotności powierzchni. Materac Mantova Mollywell Top zaliczany jest do produktów medycznych, o czym świadczą przyznane mu certyfikaty jakości. Model produkowany jest w ekologiczny sposób, bez użycia CFC. Jest bezpieczny dla alergików, a zastosowana w nim pianka termoelastyczna nadaje mu właściwości antyodleżynowych, Rdzeń materaca objęty jest 12-letnią gwarancją. Wysokość: 30 cm.

Pianka Viscofoam HD
Pianka Viscofoam Waterlily: materiał o doskonałej wrażliwości punktowej na nacisk. Równomiernie rozkłada ciężar ciała na całej powierzchni. Pianka reaguje na temperaturę ciała i dopasowuje się do niego. Jej otwartokomórkowa budowa zapewnia stały przepływ powietrza. Gęstość 53 kg/m².
Pianka Polygel
Pianka Polygel: sprężysta pianka odporna na powstawanie trwałych wgnieceń. Żelowa struktura tworzywa sprawia, że nie nagrzewa się zbytnio podczas użytkowania, dzięki czemu zapobiega przegrzaniu organizmu i nadmiernej potliwości. Polygel zapewnia także efekt wody, który relaksuje organizm. Gęstość 35 kg/m².
Pianka Lympha Aloe Feel
Pianka Lympha Aloe Feel: ekologiczne tworzywo produkowane przy użyciu naturalnych olejów roślinnych. Tworzywo cechuje się duża gęstością, sprężystością i trwałością. Zapewnia stabilne podparcie w rejonie barków i lędźwi. Gęstość 35 kg/m.
Pianka NewLattex
Pianka NewLattex: połączenie tworzywa wysokoelastycznego i lateksu. Odpowiednio stabilizuje kręgosłup i zwiększa komfort snu. Pianka jest przewiewna i higieniczna. Występuje w różnych poziomach gęstości. Gęstość 32 kg/m.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 30 CM
Twardość - średni
Mantova Mollywell Top - budowa
Pokrowiec Jacquard Silk
Pokrowiec Jacquard Silk: tworzywo będące połączeniem delikatnego jedwabiu z trwałymi włóknami celulozy drzewnej. Materiał jest przyjemny w dotyku i pomaga w zachowaniu właściwej temperatury powierzchni. Znajdujący się w nim pas 3D zwiększa przewiewność materaca. Pokrowiec może być czyszczony w temp. 60 st.C.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
30 cm
Gwarancja:
12 lat
Twardość:
średni
Status medyczny:
tak
Producent:
Mollyflex
MOLLYFLEX