Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Materac GIOTTO MOLLYFLEX piankowy
  • Materac GIOTTO MOLLYFLEX piankowy
  • Materac GIOTTO MOLLYFLEX piankowy
MOLLYFLEX

Materac GIOTTO MOLLYFLEX piankowy

1 670,00 zł
Nowy produkt

Piankowy materac o średniej twardości w antyalergicznym pokrowcu.

Rozmiar:
Dostępny od 2 do 4 tygodni
Ilość:

Materac Giotto jest modelem o ortopedycznych właściwościach. Jest przeznaczony w szczególności dla osób preferujących wypoczynek na nieco twardszych podłożach. Sprawdzi się doskonale w przypadku problemów z kręgosłupem. Wypełnienie materaca składa się z dwóch warstw pianek o różnych właściwościach. Tworzywo Viscofoam Waterlily zapewnia stabilność całej konstrukcji i sprawia, że nacisk wywierany na podłoże jest równomiernie rozprowadzany na całej powierzchni. Drugim materiałem jest pianka Polilattex odpowiadająca za właściwe podparcie dla kręgosłupa. Jego odpowiednie ułożenie wpływa natomiast na właściwe odprężenie mięśni i ich pełną regenerację w trakcie wypoczynku. Całe wypełnienie jest przewiewne, dzięki czemu nie odkładają się w nim kurz i roztocza. Rdzeń materaca objęty jest dziesięcioletnią gwarancją. Zewnętrzną warstwę materaca stanowi zdejmowany pokrowiec z tkaniny Sensovel®. Materiał może być prany w temp. 30 st.C., co ułatwia zachowanie produktu w stałej świeżości. Wysokość całkowita: 20 cm.

Pianka Viscofoam Waterlily
Pianka Viscofoam Waterlily: materiał stanowiący bazę we wszystkich materacach firmy Mollyflex. Doskonale absorbuje, a następnie stopniowo i równomiernie rozkłada ciężar ciała na podłożu. Pianka posiada otwartokomórkową strukturę i reagując na ciepło ciała, dopasowuje się do niego. Gęstość 53 kg/m².
Pianka Polilatex
Pianka Polilatex: pianka zapewniająca najlepsze podparcie dla kręgosłupa w każdym jego odcinku. Ten wysokoelastyczny materiał cechuje się sprężystością na wysokim poziomie. Jest to tworzywo pozyskiwane bez udziału szkodliwych substancji (CFC). Gęstość 28 kg/m².
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 20 CM
Twardość - średni
Giotto - budowa
Pokrowiec Sensovel
Pokrowiec Sensovel: tkanina wykonana z włókna wiskozowego, które pozyskiwane jest z celulozy drzewnej. Materiał jest delikatny i higieniczny. Pokrowiec sprawnie pochłania wilgoć i ułatwia szybki przepływ powietrza przez wypełnienie materaca. Temp. prania – 30 st.C.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
20 cm
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
średni
Status medyczny:
nie
Producent:
Mollyflex
MOLLYFLEX