Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Materac CUBOTTO SOFT MOLLYFLEX piankowy
  • Materac CUBOTTO SOFT MOLLYFLEX piankowy
  • Materac CUBOTTO SOFT MOLLYFLEX piankowy
MOLLYFLEX

Materac CUBOTTO SOFT MOLLYFLEX piankowy

3 120,00 zł
Nowy produkt

Materac piankowy o właściwościach ortopedycznych.

Rozmiar:
Dostępny od 2 do 4 tygodni
Ilość:

W modelu Cubotto Soft zastosowano specjalne materiały, które pozwoliły na stworzenie niezwykle komfortowego produktu o właściwościach ortopedycznych. Wypełnienie składa się z trzech warstw innowacyjnych pianek. Górna – Viscofoam Waterliliy – reaguje na ciepło ciała, dopasowuje się do niego i gwarantuje najwyższy poziom wypoczynku. Jest elastyczna i lekkosprężysta, dzięki czemu podłoże szybko reaguje na zmiany pozycji w trakcie snu. Tuż pod nią znajduje się trzon produktu - pianka Elastofoam Bio o wysokości 13 cm. Tworzywo produkowane jest na bazie olejów roślinnych. Pianka posiada specjalne nacięcia, które zwiększają jej przewiewność i elastyczność. Dobrze podpiera ciało w każdym punkcie i pozwala na właściwe odciążenie mięśni w trakcie wypoczynku. Dolna partia materaca to materiał DryFeel. Jego otwartokomórkowa budowa pozwala na szybkie odprowadzenie wilgoci gromadzącej się w tej partii materaca. Częścią produktu jest również pokrowiec zewnętrzny wykonany z bawełny organicznej. Materac Cubotto ma działanie antyodleżynowe, a jego właściwości medyczne są potwierdzone odpowiednimi certyfikatami. Wysokość: 22 cm. Gwarancja: 10 lat na wypełnienie.

Pianka Viscofoam HD
Pianka Viscofoam HD: termoelastyczny materiał produkowany bez użycia szkodliwych substancji. Pianka ma silne właściwości ergonomiczne i dokładnie dopasowuje się do kształtu ciała użytkownika. Nie wywołuje żadnego nacisku zwrotnego, dzięki czemu krążenie krwi nie zostaje zaburzone.
Pianka ElastofoamBio
Pianka ElastofoamBio: materiał produkowany na bazie naturalnych olejów roślinnych. Ze względu na dużą gęstość, tworzywo jest bardzo trwałe i elastyczne. Doskonale podpiera kręgosłup, co pozwala na odciążenie mięśni w okolicy lędźwi i barków.
Pianka Dryfeel
Pianka Dryfeel: materiał o otwartokomórkowej budowie wpływającej na efektywność w odprowadzaniu wilgoci. Ta wysokoelastyczna pianka zapewnia także doskonałą wentylację, która przyspiesza suszenie wypełnienia.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 22 CM
Twardość - średni
Cubotto Soft - budowa
Pokrowiec Cubotto Soft
Pokrowiec Cotton Bioorganic: tkanina wykonana z bawełny organicznej niezawierającej żadnych barwników chemicznych. Jest bardzo przyjemna w dotyku i ułatwia termoregulację w materacu. Materiał pochłania nadmiar wilgoci z powierzchni i szybko schnie. Pokrowiec posiada wentylacyjny pas boczny i nadaje się do prania w temp. 60 st. C.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
22 cm
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
miękki
Status medyczny:
tak
Producent:
Mollyflex
MOLLYFLEX