Nakładka PAD COOL COMFORT PARADIES syntetyczna
  • Nakładka PAD COOL COMFORT PARADIES syntetyczna
PARADIES

Nakładka PAD COOL COMFORT PARADIES syntetyczna

1 119,00 zł
Nowy produkt

Nakładka na materac Pad Cool Comfort z efektem termoregulacji.

Rozmiar:
Dostępny do 10 dni roboczych
Ilość:

Pad Cool Comfort to innowacyjny produkt, w którym zastosowano nowoczesne technologie zapewniające komfortowe warunki snu. Jest to idealny wybór dla osób, które preferują sen na nieco chłodniejszej powierzchni. W tkaninie zawarte zostały specjalne żelowe mikrokapsułki, które reagując na zmianę temperatury zapewniają uczucie chłodu i świeżości. W produkcie zastosowano również technologię Dryfix, dzięki której z powierzchni nakładki odprowadzany jest nadmiar wilgoci co w połączeniu z termoregulacją wpływa na czystość i świeżość podczas snu. Zaletą nakładki Pan Cool Comfort jest również specjalna warstwa Klimaploster, dzięki której pomiędzy użytkownikiem a materacem powstaje przestrzeń zapewniająca doskonałą przewiewność. Warto zaznaczyć, że nakładka nie ogranicza właściwości materaca, stanowi świetną ochronę przy zachowaniu wysokiego komfortu snu. Producent zaleca pranie nakładki w temperaturze nie przekraczającej 40 st.C.

WYPEŁNIENIE: 100% WŁÓKNINA SOFTCELL
Nakładka Pad Cool Comfort
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
PARADIES