Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Hilding Gejzer
  • Hilding Gejzer
  • Hilding Gejzer w pokrowcu
  • Hilding Gejzer - pokrowiec
  • Hilding Gejzer - aranżacja
  • Hilding Gejzer - aranżacja
  • Hilding Gejzer - aranżacja
HILDING

Materac GEJZER HILDING kieszeniowy

1 599,00 zł

Materac Gejzer z ekologicznej kolekcji producenta Hilding. Materac w zdejmowanym pokrowcu EcoGreen w 100% przeznaczonym do recyklingu.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny do 20 dni roboczych
Ilość:

Ekologiczny materac sprężynowy Gejzer Hilding to idealne podłoże do snu dla nawet najbardziej wymagających użytkowników. Materac został stworzony na bazie sprężyn kieszeniowych, które zapewniają najwyższy poziom wygody podczas codziennego snu czy odpoczynku. Każdą ze sprężyn umieszczono w osobnej przegrodzie, aby uginały się one pojedynczo, wyłącznie podczas nacisku. Takie rozwiązanie świetnie sprawdzi się w przypadku par o dużej różnicy wagowej, gdzie ułożenie sprężyn po jednej ze stron nie wpłynie na komfort po drugiej stronie materaca. Kolejną z warstw stanowi blok wysokoelastycznej pianki Eco HighResilience Support, zapewniającej odpowiedni przepływ powietrza wewnątrz materaca Gejzer Hilding. Pianka dodatkowo wzmacnia sprężystość oraz elastyczność modelu. W materacu znajduje się także pianka o podwyższonej elastyczności – Pure Flexifoam, utrzymująca ciało użytkownika we właściwej pozycji przez całą noc. Do materiału dodano filc, dzięki czemu w modelu uzyskano warstwę o optymalnej twardości. Materac Gejzer Hilding znajduje się w zdejmowanym pokrowcu EcoGreen, całkowicie przeznaczonym do recyklingu. Materiał jest możliwy do prania w temperaturze nieprzekraczającej 60 st.C.

Sprężyny kieszeniowe
Sprężyny kieszeniowe: system sprężyn oparty na umieszczeniu każdej z nich w osobnej przegrodzie. Dzięki temu materac uzyskał aż 7 stref twardości, które perfekcyjnie dopasowują się do kształtu ciała użytkownika. Jest to świetne rozwiązanie dla par, ponieważ nacisk po jednej ze stron nie wpłynie na poziom komfortu po drugiej stronie materaca.
Pianka Eco HighResilience Support
Pianka Eco HighResilience Support: pianka wysokoelastyczna o właściwościach wentylacyjnych. Otwartokomórkowa struktura materiału zapobiega powstawaniu w materacu pleśni, roztoczy oraz kurzu. Pianka perfekcyjnie podpiera ciało użytkownika na całej długości, dodając materacowi sprężystości oraz elastyczności.
Pianka Pure Flexifoam
Pianka Pure Flexifoam: materiał o podwyższonej elastyczności, świetnie utrzymujący ciało śpiącego w odpowiedniej pozycji. Piankę połączono z warstwą filcu, co stworzyło wygodną powierzchnię do snu o optymalnej twardości, także dla osób o podwyższonej wadze ciała.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 22 cm
Twardość - średni-twardy
Gejzer - budowa
Pokrowiec EcoGreen
Pokrowiec EcoGreen: w całości naturalny materiał, odpowiedni do 100% recyklingu. Pokrowiec ma właściwości antyalergiczne, dlatego świetnie sprawdzi się także w przypadku użytkowników zmagających się różnego rodzaju dolegliwościami zdrowotnymi. Materiał zwiększa poziom puszystości oraz miękkości materaca. Jest on odpowiedni do prania w maksymalnej temperaturze 60 st.C.
Poniższa tabela pomoże w wybraniu odpowiedniej twardości materaca

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
kieszeniowo - piankowy
Wysokość:
22 cm
Gwarancja:
15 lat
Twardość:
średni/twardy
Informacje dodatkowe:
naturalne surowce
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Informacje dodatkowe:
przyjazny dla środowiska
Informacje dodatkowe:
materac do recyklingu
Informacje dodatkowe:
dwustronny
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Informacje dodatkowe:
dla par
Status medyczny:
nie
Producent:
Hilding
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 7 customer reviews

Opinia

Długa gwarancja to zdecydowany atut tego produktu. Dlatego zdecydowałem się na zakup. Pokrowiec można zdjąć i wyprać. Dobrej jakości zamki przetrwają bardzo długo. Rączki po bokach znacznie ułatwiają wyciąganie i wkładanie materaca.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie

Odpowiedni dla mnie

Szukałem właśnie czegoś takiego. Materac nie szkodzący środowisku, dobrej jakości ze sprężynami kieszeniowymi. Dodatkową zaletą jest to, że nadaje się do użytkowania po obu stronach, co dla mnie miało spore znaczenie. Polecam

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie

Materac GEJZER HILDING

Zakup udany odpowiednio twardy pięknie wykończony ,zakupy u Pana Materaca to przyjemność i spanie też polecam .

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie

Tutuł

Bardzo solidny materac. Podoba mi się w nim właściwie wszystko, począwszy od wygody, na tworzywach skończywszy. Jeśli chodzi o trwalosc i wytrzymałość to jeszcze ciężko mi powiedzieć bo mam go jeszcze bardziej krótko.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie

Opinia

Sprężynowy, bardzo komfortowy materac. Zdecydowanie polecam zwłaszcza osobom które szukają materaca dobrze podpierającego kręgosłup i przy okazji którym nie jest obojętne środowisko. Dla mnie to było najlepsze rozwiązanie. <br /> <br />

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
HILDING