Materace 80x160 cm

Materac BABY COMFORT MATERASSO dziecięcy
369,00 zł
MATERASSO

Higieniczny materac Baby Comfort Materasso dla dzieci z wkładem z pianki wysokoelastycznej.

Materac LIO JANPOL dziecięcy
619,00 zł
JANPOL

Materac Lio to gwarancja wygodnego i zdrowego snu dla Twojego dziecka.

Materac TONI JANPOL dziecięcy
694,00 zł
JANPOL

Innowacyjny materac Toni z wkładką kokosową utwardzającą powierzchnię spania.

Materac FINI JANPOL dziecięcy
449,00 zł
JANPOL

Lateksowy materac Fini to idealny wybór dla dziecka w pierwszych miesiącach życia.

Materac IDA JANPOL dziecięcy
275,00 zł
JANPOL

Materac Ida Janpol to produkt przeznaczony dla najmłodszych, który wspiera odpowiedni rozwój malucha od pierwszych miesięcy życia.

Materace 80x160 cm – standardowy rozmiar do łóżka dziecka

W pierwszych miesiącach życia dziecko spędza w łóżeczku wiele godzin dziennie, dlatego tak bardzo istotnym elementem wyposażenia dziecięcego pokoju jest dopasowany do potrzeb dziecka materac. W naszej ofercie posiadamy standardowe materace 80x160 idealne do każdego rodzaju łóżeczka dziecięcego. Materac 80x160 cm to jeden z najczęściej wybieranych rozmiarów materacy dedykowanych dla niemowlaków i dzieci. Aby zapewnić jak najlepsze warunki snu dziecka, należy zadbać o kilka istotnych czynników – jednym z nich jest odpowiedni rozmiar materaca, dzięki któremu dziecko będzie miało zapewnioną swobodę ruchów podczas leżenia. Materace dla dzieci w rozmiarze 80x160 dostosowane są do potrzeb zarówno niemowląt, jak i nieco starszych dzieci, dzięki czemu spełniają swoją funkcję przez wiele początkowych lat życia dziecka.

Materace 160x80 cm – wysoka jakość wykonania!

W naszej ofercie posiadamy wysokiej jakości materace 160x80 od sprawdzonych i renomowanych na rynku producentów. Materac 160x80 dla dziecka powinien cechować się określonymi parametrami oraz zapewniać stabilne i zdrowe podparcie rozwijające się ciała dziecka. Prawidłowe ułożenia ciała podczas wielogodzinnego snu to podstawa zdrowego rozwoju niemowlaka lub starszego dziecka. W naszym sklepie znajdziesz materace 160x80 z niezbędnymi atestami i certyfikatami, dzięki którym masz pewność że wybrany materac dostosowany jest do potrzeb najmłodszych użytkowników. Certyfikat Oeko-Tex, Pozytywna Opinia Matki i Dziecka oraz wiele innych – to wszystko znajdziesz w materacach 160x80 w sklepie Pan Materac!

Materace 160x80 cm – szeroka oferta produktowa!

Zarówno materace dla dorosłych, jak i materace dla dzieci w rozmiarze 160x80 cm dostępne są ze zróżnicowaną budową. Oferujemy sprawdzone i idealnie dopasowane do potrzeb najmłodszych materace lateksowe 80x160, które cechują się wyjątkowymi parametrami higieniczności. Materac lateksowy 160x80 cm to idealny wybór dla dziecka w pierwszych miesiącach życia. W ofercie posiadamy również materace piankowe 80x160 cm wykonane z najwyższej jakości pianek poliuretanowych oraz wysokoelastycznych. Materace z pianki wysokoelastycznej 80x160 cm zapewniają optymalne podparcie ciała podczas snu, dzięki czemu są równie popularnym wyborem dla dzieci.

Sprawdź teraz naszą ofertę i wybierz idealnie dopasowany materac 80x160 cm dla swojej pociechy!