Filtruj naszą ofertę (5 produkty)

Producent

Rodzaj materaca

Brak możliwości wyboru dla tej grupy

Rozmiar Rozmiar

Wysokość

Cena Cena

270,00 zł - 705,00 zł

Status medyczny Status medyczny

Certyfikaty

Gwarancja Gwarancja

Wkład

Brak możliwości wyboru dla tej grupy

Informacje dodatkowe

Dostępne od ręki

Materace 80x160 cm

Materac BABY COMFORT MATERASSO dziecięcy
369,00 zł
MATERASSO

Higieniczny materac Baby Comfort Materasso dla dzieci z wkładem z pianki wysokoelastycznej.

Materac LIO JANPOL dziecięcy
619,00 zł
JANPOL

Materac Lio to gwarancja wygodnego i zdrowego snu dla Twojego dziecka.

Materac TONI JANPOL dziecięcy
694,00 zł
JANPOL

Innowacyjny materac Toni z wkładką kokosową utwardzającą powierzchnię spania.

Materac FINI JANPOL dziecięcy
449,00 zł
JANPOL

Lateksowy materac Fini to idealny wybór dla dziecka w pierwszych miesiącach życia.

Materac IDA JANPOL dziecięcy
275,00 zł
JANPOL

Materac Ida Janpol to produkt przeznaczony dla najmłodszych, który wspiera odpowiedni rozwój malucha od pierwszych miesięcy życia.

Materace 80x160 cm – standardowy rozmiar do łóżka dziecka

W pierwszych miesiącach życia dziecko spędza w łóżeczku wiele godzin dziennie, dlatego tak bardzo istotnym elementem wyposażenia dziecięcego pokoju jest dopasowany do potrzeb dziecka materac. W naszej ofercie posiadamy standardowe materace 80x160 idealne do każdego rodzaju łóżeczka dziecięcego. Materac 80x160 cm to jeden z najczęściej wybieranych rozmiarów materacy dedykowanych dla niemowlaków i dzieci. Aby zapewnić jak najlepsze warunki snu dziecka, należy zadbać o kilka istotnych czynników – jednym z nich jest odpowiedni rozmiar materaca, dzięki któremu dziecko będzie miało zapewnioną swobodę ruchów podczas leżenia. Materace dla dzieci w rozmiarze 80x160 dostosowane są do potrzeb zarówno niemowląt, jak i nieco starszych dzieci, dzięki czemu spełniają swoją funkcję przez wiele początkowych lat życia dziecka.

Materace 160x80 cm – wysoka jakość wykonania!

W naszej ofercie posiadamy wysokiej jakości materace 160x80 od sprawdzonych i renomowanych na rynku producentów. Materac 160x80 dla dziecka powinien cechować się określonymi parametrami oraz zapewniać stabilne i zdrowe podparcie rozwijające się ciała dziecka. Prawidłowe ułożenia ciała podczas wielogodzinnego snu to podstawa zdrowego rozwoju niemowlaka lub starszego dziecka. W naszym sklepie znajdziesz materace 160x80 z niezbędnymi atestami i certyfikatami, dzięki którym masz pewność że wybrany materac dostosowany jest do potrzeb najmłodszych użytkowników. Certyfikat Oeko-Tex, Pozytywna Opinia Matki i Dziecka oraz wiele innych – to wszystko znajdziesz w materacach 160x80 w sklepie Pan Materac!

Materace 160x80 cm – szeroka oferta produktowa!

Zarówno materace dla dorosłych, jak i materace dla dzieci w rozmiarze 160x80 cm dostępne są ze zróżnicowaną budową. Oferujemy sprawdzone i idealnie dopasowane do potrzeb najmłodszych materace lateksowe 80x160, które cechują się wyjątkowymi parametrami higieniczności. Materac lateksowy 160x80 cm to idealny wybór dla dziecka w pierwszych miesiącach życia. W ofercie posiadamy również materace piankowe 80x160 cm wykonane z najwyższej jakości pianek poliuretanowych oraz wysokoelastycznych. Materace z pianki wysokoelastycznej 80x160 cm zapewniają optymalne podparcie ciała podczas snu, dzięki czemu są równie popularnym wyborem dla dzieci.

Sprawdź teraz naszą ofertę i wybierz idealnie dopasowany materac 80x160 cm dla swojej pociechy!