Filtruj naszą ofertę

Wybierz podkategorię Wybierz podkategorię

Producent Producent

Rozmiar Rozmiar

Cena Cena

42 zł - 25044 zł

Dostępny od ręki

Pokaż/ukryj więcej opcji

Produkty w promocji

Ostatnio przeglądane

Obniżka! Materac SUPREME SLEEPMED Zobacz większe

Materac SUPREME SLEEPMED piankowy

Nowy produkt

SLEEPMED

Ekskluzywny materac dla osób poszukujących równowagi pomiędzy prawidłowym podparciem kręgosłupa a swobodą zmiany pozycji w trakcie snu.

Więcej szczegółów

Dostępny od 2 do 15 dni roboczych

Promocja
Sleepmed

1 946,00 zł

-30%

2 780,00 zł


Więcej informacji

W materacu Supreme znajdują się dwie warstwy pianki wysokoelastycznej o różnej wysokości i twardości –Soft (7,5 cm), Hard (10,5 cm) – oraz pianka termoelastyczna VitaRest® (8 cm). W pierwszym z materiałów wykorzystano technologię Airforce, która maksymalizuje obieg powietrza wewnątrz wypełnienia. Podłoże z pianki termoelastycznej jest natomiast w specjalny sposób wyprofilowane i podzielone na strefy o różnej twardości. Tworzywo to, dzięki plastyczności wywołanej ciepłem i naciskiem, odwzorowuje precyzyjnie kształt ciała użytkownika.

Materac jest bardzo higieniczny. Kanaliki znajdujące się w piankach ułatwiają wymianę powietrza z otoczeniem oraz eliminację wilgoci, która tworzy środowisko idealne do rozwoju bakterii i pleśni. Wzmocnieniem wentylacji produktu jest także pas 3D umieszczony w trwałym pokrowcu nadającym się do prania. Całkowita wysokość modelu to ok. 27 cm.

Materac Supreme SleepMed jest modelem medycznym, w którym możemy dowolnie manewrować twardością podłoża na każdym etapie użytkowania produktu. Podsiada dwie strony użytkowe o odmiennej twardości, a warstwy wypełnienia są ruchome i dzięki zmianie ich kolejności otrzymujemy dwa dodatkowe stopnie twardości. Ponadto istnieje opcja dokupienia przekładki z maty kokosowej, która wpłynie korzystnie na sztywność całej konstrukcji. Element ten poprawia także odporność materaca i ulepsza cyrkulację powietrza w jego wnętrzu.

Uwaga! Aby znacząco podnieść twardość produktu, należy dokupić do niego matę kokosową.

Znacząca poprawa twardości – umiejscowienie maty pomiędzy pianką termelastyczną a wysokoelastyczną.

Lekka poprawa twardości – ulokowanie maty na dole wypełnienia.

Mata Kokosowa

pianka_flexifoam
Pianka wysokoelastyczna: materiał o nieregularnej strukturze wpływającej na efektywną wentylację i sprawne odprowadzenie nadmiaru ciepła. Pianka szybko odzyskuje swój kształt, jest sprężysta i zapewnia optymalne podparcie ciała. Jest odporna na wgniecenia i deformacje.
pianka_termoelastyczna
Pianka termoelastyczna: wynaleziona w centrum badawczym NASA jako produkt przystosowany do użytku podczas misji kosmicznych. Jest wrażliwa na nacisk i temperaturę, dzięki czemu dostosowuje do ciała i delikatnie je otacza. Na działanie antyodleżynowe.
podkreślnik

Budowa

Materac Supreme Budowa
Materac SleepMed twardość
Materac SleepMed twardośćWysokość:

Wysokość w pokrowcu Merced: ok. 27 cm
wysokość


Pokrowiec:

Pokrowiec Marced
Marced: wysokiej jakości materiał poliestrowy o optymalnej przepuszczalności powietrza. Pokrowiec posiada specjalne perforacje, które delikatnie masują ciało podczas użytkowania materaca. Tkanina wyposażona jest w zamek rozdzielczy i taśmę wentylującą. Temp. pranie nie powinna przekraczać 60 st.C.
podkreślnik
7 stref twardości
7 stref twardości
Zapewnia właściwe podparcie, dostosowane do wagi poszczególnych części ciała.

materac odwracalny
Posiada dwie strony użytkowe o różnym stopniu twardości.

Pokrowce do prania
Tkanina nie traci swoich właściwości podczas prania w temp. 60 st.C.

Materac Antyalergiczny
Antyalergiczny
Odpowiednia wentylacja zachowuje produkt w stałej świeżości i chroni przed gromadzeniem się w jego wnętrzu kurzu i roztoczy.
15 lat gwarancji
Gwarancja 15 Lat
Obejmuje deformacje i nieprawidłową pracę wypełnienia.

Produkt medyczny
Produkt medyczny
Łagodzi ból pleców i karku oraz nie zaburza prawidłowego krążenia krwi w organizmie.

podkreslnik

Powyższe grafiki, ikonki, oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów, czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Produkty powiązane