Filtruj naszą ofertę

Wybierz podkategorię Wybierz podkategorię

Producent Producent

Rozmiar Rozmiar

Cena Cena

40 zł - 25044 zł

Dostępny od ręki

Pokaż/ukryj więcej opcji

Produkty w promocji

Ostatnio przeglądane

Materac MONTREAL MOLLYFLEX piankowy

Nowy produkt

MOLLYFLEX

Wysoki materac z warstwą pianki termoelastycznej.

Więcej szczegółów

Dostępny od 2 do 4 tygodni

Promocja
Mollyflex

1 990,00 zł

Więcej informacji

Materac Montreal jest modelem, który pozwala na efektywny wypoczynek po ciężkim dniu pracy. Górna pianka o wysokości 7 cm wykonana jest z tworzywa termoelastycznego i pozwala na pełne rozluźnienie mięśni. Materiał dostosowuje się z łatwością do pozycji, w której śpi użytkownik i nie wywołuje żadnego nacisku zwrotnego. Znajdująca się pod nim pianka wysokoelastyczna o grubości 13 cm utwardza konstrukcję i zapewnia jej odpowiednią wytrzymałość na obciążenie. Materac jest przewiewny i higieniczny. Materac może być stosowany z każdym rodzajem stelaża, ponieważ nie ma ryzyka uszkodzenia wypełnienia podczas zginania na stelażu regulowanym. Pokrowiec zewnętrzny wykonano z delikatnego materiału wzbogaconego włóknem sojowym. Tkanina chroni wnętrze materaca przed zniszczeniem i zabrudzeniem. Pokrowiec można z łatwością zdjąć i wyprać w temp. 60 st.C. Montreal jest modelem o średniej twardości, a jego rdzeń objęto dziesięcioletnią gwarancją producencką.

pianka wysokoelastyczna
Pianka Viscofoam Waterlily:
podstawowy materiał stosowany w materacach Mollyflex. Ta sprężysta pianka łatwo dopasowuje się do użytkownika i wolno odzyskuje wyjściową formę, nie pozostawiając w niej trwałych wgnieceń.
pianka polilatex
Pianka Polilatex: materiał wytwarzany bez udziału szkodliwych substancji (CFC), w technologii zmiennociśnieniowej, która do spieniania tworzywa wykorzystuje wodę. Pianka jest sprężysta i odpowiednio twarda, dzięki czemu rozkłada równomiernie nacisk na powierzchni materaca.
podkreślnik

Budowa

Materac Montreal Mollyflex budowaWysokość:

Wysokość w pokrowcu Soybean: ok. 22 cm
wysokość


Pokrowiec:

Pokrowiec Soybean
Soybean: delikatny, jedwabisty materiał wykonany z tkaniny zawierającej naturalne włókna sojowe oraz bawełnę. Pokrowiec jest elastyczny i przewiewny. Materiał sprawnie pochłania i odprowadza wilgoć. Jest przeznaczony do czyszczenia w temp. 60 st.C.
podkreślnik


Twardość:

twardośćOrtopedyczny
Ortopedyczny
Pomaga w utrzymaniu prawidłowej pozycji kręgosłupa przez całą noc.

Pokrowce do prania
Antyalergiczny
Produkt jest bezpieczny dla alergików.

Pokrowiec do prania
Pokrowiec do prania
Tkanina może być odświeżana w temp. 60 st.C.
Pakowany próżniowo
Pakowany próżniowo
Zapewnia transport produktu w higienicznych warunkach.
Do stelaży regulowanych
Do stelaży regulowanych
Materac może być zginany bez ryzyka uszkodzenia wypełnienia.
podkreslnik

Powyższe grafiki, ikonki, oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów, czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Produkty powiązane