Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

Łóżko ARIEL COMFORTEO tapicerowane

1 563,00 zł

Eleganckie łóżko Ariel Comforteo z wyjątkowym zagłówkiem oraz możliwością dostosowania mebla do aranżacji sypialni.

Rozmiar:
Tkanina:
Pojemnik:
Dostępny do 8-10 tygodni
Ilość:

Luksusowe tapicerowane łóżko Ariel Comforteo bardzo dobrze pasować będzie zarówno do sypialni młodzieżowej, jak i sypialni singla czy pary. Jest wykonane solidnie i z dbałością o szczegóły, a przy tym wyróżnia się wysoką trwałością. Wybierać można spośród szerokiej gamy modeli o różnych wymiarach: 80x200, 90x200, 100x200, 120x200, a także 140x200, 160x200 oraz 180x200, więc każdy znajdzie tu mebel pasujący do możliwości przestrzennych wnętrza i wpisujący się w potrzeby użytkownika. Na uwagę zasługuje bardzo atrakcyjny, nietypowy zagłówek tego łóżka. Zagłówek jest gruby i głęboko przecinany w pionie, poza tym w swojej górnej części jest faliście ścięty w taki sposób, że boczne kanty są wyższe i płynnie schodzą w dół, spotykając się w części środkowej łóżka. Konstrukcja mebla opiera się na masywnych, drewnianych nogach i została osadzona nisko, jednak w taki sposób, by powietrze mogło swobodnie pod nią przepływać. Łóżko Ariel Comforteo dostępne jest w wersji z pojemnikiem lub bez pojemnika na pościel, zależnie od własnych potrzeb. Mebel może być tapicerowany materiałem, który użytkownik wybierze samodzielnie z szerokiej gamy aż 5 różnych grup tkanin (I, II, III, IV, V).

UWAGA! Łóżko do samodzielnego montażu. Oferta dotyczy tylko łóżka. Przy wyborze opcji z pojemnikiem cena obejmuje ramę ze stelażem. W przypadku łoża bez pojemnika stelaż oraz materac należy dokupić oddzielnie.

Łóżko Ariel Comforteo

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od zweryfikowanych kupujących.